Cykoria i dziurawiec traktuje każde biegunkę

Kiedy moje dziecko wynosiła 5,5 miesięcy, zaczął biegunka smugami krwi. Była leczona wizytę pediatry, ale biegunka została zatrzymana. Wróciłem do domu z matką i dzielić swój żal. Ona poinformowała mnie, aby dziurawiec z cykorii. Konieczne jest podjęcie ziela dziurawca zwyczajnego 1 oddział oraz oddział cykorii ziół. Powinieneś dostać 1 łyżka Hypericum i 1 łyżka cykoria. Brew dwie łyżki zbierając 250 g wody, gotować 5 minut do 2 godzin. Rzucać trawy, bulion szczep i dać dziecku do picia 1 łyżeczka 6-7 razy dziennie. Moje dziecko trwało jeden dzień, i wszystko poszło na drugi dzień było normalne krzesło. Dorosły to bulion pić na jeden dzień.

Bardzo dobre lekarstwo na biegunkę jest krwawnik. 2 łyżki krwawnik naparu w 250 g wody, gotować przez 10 minut przez 2 godziny. Ten wywar pić w dwóch etapach i biegunka, gdyż nie było. Jeśli biegunka jest bardzo dobra cocklebur trawa (owce repyah cholera trawa). Take 1 łyżka Suwak trawy 250 g wody, 10 minut wrzenia przez 2 godziny i napojów w ciągu dnia stopniowo.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru