Skutecznym środkiem kaszel

Dawno temu czytałem książkę (nie pamiętam, kto był autorem) pod tytułem „Dobroczynne właściwości miodu.” W tym czasie, mam bardzo silne matka była chora - 8 miesięcy wyczerpującym kaszel. Wszystkie tabletki zostały wypróbowane, za wszelką cenę wykorzystać. Ale kaszel ustąpił na jakiś czas, pojawił. I w tej książce, znalazłam przepis - lekarstwo na kaszel. Nie marnować na sekundę, pobiegłem do drogerii i rynku, kupiłem wszystko, czego potrzeba i agenta zrobił. Po wszystko było zużyte, kaszel mama zniknęła. To był cud! Ponieważ używam sam ten przepis i doradzać wszystkich moich znajomych, aby używać prostych, ale bardzo skuteczne lekarstwo na kaszel.

Zatem skuteczne lekarstwo na kaszel - syrop, glicerynę, sok z cytryny i miodem.

Co trzeba kaszel krople?



Trzeba kupić w aptece glicerynę. Jest sprzedawany w 25-mililitrowej sklyanochkah. Wystarczy do butelki, ale jeśli chcesz wzmocnić efekt, można kupić dwa. W rynku na zakup dobrej jakości miodu (około filiżanki) i jednej cytryny.

Jak gotować?

Cytryny zanurzony w wodzie, umieścić na ogień i gotować na wolnym ogniu przez 10 minut. Następnie trzeba wyciąć cytrynę na pół i wycisnąć sok do szklanki. Sok z cytryny wlać całą butelkę glicerynę, mieszać. Napełnij szklankę z sokiem z cytryny i gliceryny brzegi z miodem i jak mieszać.

Jak korzystać?

zastosowanie takiego dawkowania syrop na kaszel w zależności od sposobu choroba rozpoczęła. Po dość łagodny kaszel trzy razy dziennie jeść syrop, jedną łyżeczkę przed posiłkami i przed snem. Jeśli silny męczące kaszel trzeba pić aż do 8 razy dziennie, łyżeczka, plus kolejną noc. Osłabienie liczby kaszel technik w celu zmniejszenia potrzeby. Pić syrop tak długo, jak to wszystko skończy. Tak więc, w trakcie podejmowania wystarczy jeden kubek syropu. Przed każdym użyciem miód i syrop gliceryna mieszany.

Kaszel ten środek jest bardzo skuteczny, sprawdzony więcej niż jedno pokolenie. Mam nadzieję, że to pomoże też. Bądź zdrowy!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru