Prostym sposobem, aby pozbyć się brodawek

Dawno, dawno temu, wykonaniem robót malarskich, znaleziono w jego brodawek ręcznych. Ich liczba rośnie z dnia na dzień, a nawet zaczęły pojawiać się na dłoniach. Próbowaliśmy wszystkie rodzaje preparatów farmaceutycznych, glistnika, cebula, chrzan, ale brodawki nie ischezali.Togda polecam następujące: jeżeli uchwyt na ogród lub robi inne prace wykopaliskowe i ziemię, aby znaleźć kości, które miały ją przeczytać „Ojcze nasz”, a następnie każda brodawka skinął bezpośrednio na skórze kości, zamykając każde koło. I nie tylko to. Wtedy zacząłem obserwować brodawki. Każdego dnia, jak gdyby były one topnieją, stają się mniejsze, niższe, a po 5 dni i nie ischezli.Ochen dobre traktowanie. Ale to jest dla tych, którzy są ochrzczeni. W tym byłem przekonany osobiście. Kiedy jej córka pojawiła się brodawki, że stosuje się do jej własnej metody, ale nic nie pomagało, a córka była bez chrztu. A potem, kiedy poszła do 10. klasy, ochrzciłem ją i ponownie przeprowadziła sesję leczenia kości. Brodawki już w 3 dni. I po chrzcie córki stały się mniej chore, bo ma anioła stróża. Po tym, szczerze się wierzyć w Boga, a wtedy nie tylko przekonanie, że zło jest ukarane, a dobro zawsze płaci storitsey.Iskrenne życzymy Bożego błogosławieństwa dla wszystkich czytelników i redaktorów gazety!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru