Jak pozbyć się wszy



Istnieje wiele osób, zwłaszcza dzieci, cierpiących na wszawicy (wszy). Kiedy miałem dziesięć lat, ja też tego doświadczyłem nepriyatnost.Odnazhdy wrócił do domu ze szkoły, mama narzekali, że podrapał się w głowę. Mama rozejrzała się i znalazła jej wszy. Naturalnie, oboje byliśmy w szoku przez to, bo miałem długo, aż do bioder, włosy i golić ich nie chciał. Na szczęście, nie było konieczne, aby uzyskać fryzurę. Moja matka była zaleca się stosować do leczenia zwykłych „dichlorfosu”. Ona zwilżonej ciepłą wodą moje włosy, a potem trochę osuszyć ręcznikiem, a następnie przetworzyć wszystkie „dichlorfosu”. Potem kładę na czele regularnej plastikowej torby i związał go na szczycie chusteczką. Kiedy to ostatnie 30-40 minut, mama umyłem głowę zwykłym szamponem. Wystarczy dla jednego zabiegu na wszy zniknęły. Następnego dnia poszedłem do szkoły, jak gdyby nic się nie byvalo.V dalej, spotkanie z życia różnych ludzi, ja uzupełnić swoją wiedzę w zakresie zwalczania wszy. Mam nadzieję, że mają kogoś prigodyatsya.Konechno, wiele z nich jest zakłopotany, aby przyznać, że mają wszy, wszy i w rzeczywistości - bardzo nieprzyjemne choroby. Uważa się, że wszy mogą gromadzić się w szkole, przedszkolu i transportu publicznego, ale nie jest to prawdą. Pediculosis jest bardzo często z powodu stresu i nerwowego silnych przeżyć emocjonalnych. I to jest fakt. Jeden z moich znajomych wszy pojawił się po silnym szoku nerwowego. Kiedy został przywrócony do normalnego stanu umysłu, są one tak nagle zniknął. Inny przyjaciel powiedział mi, że jej teściowa mieszka sama, nie będzie wychodzić z domu i trochę mówi do kogo. Pomimo tego, odkryła po cierpienie pedikulez.No stres nie należy bać się tej choroby. Wszy mogą być dość łatwo uciec. Aby to zrobić, należy recepturę że utwardzony mnie, moją matkę, albo mokre włosy „triple” Kolonia, włożył głowę plastikową torbę i związać chusteczkę. Nie usuwaj bandaż na godzinę. Po tym, umyć włosy jak zwykle. Jeśli to konieczne, powtórzyć procedurę. W skrajnym przypadku, zamiast „triple” może być użyty dowolny inny Kolonia. Aby zapobiec wszy podczas stresujących sytuacjach brać środki uspokajające, waleriana nalewki, Motherwort i „Corvalol” .Borites wszy i wygrać!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru