Łojotok wygnany na zawsze z popiołu słonecznika wody

Witam, drodzy „Babciu!” Wraz z sukcesem na podstawie opinii ludzi, a teraz chciałbyś podzielić opytom.Dolgo cierpiał łojotok. Że tylko próbuje rozwiązać, ale nic nie pomogło. Więc ktoś zasugerował zbierać jesienią suche łodygi słonecznika z kapeluszami, wypalić je przesiać popiół, związać go w gazę i przelać węzeł wieczorem w wiaderku szkliwa gorącej wody. Jeden dzień później gazy z popiołu, bez wyjmowania z wiadra, ramię zacieru również w wodzie z wytworzeniem roztworu do odstania i odsączeniu osadu czystą wodą. Ogrzać do 37 ° C, to woda do mycia głowę nie wycierania, celofan krawata, chusteczka i pozostawić na dzień. Następnego dnia, umyć włosy czystą wodą z mydłem, ciemnej skorupy smar aptecznego łojotok smarem, ponownie związać głowę i zostawić do jutra. Ponownie umyć włosy ciepłą wodą z mydłem i zaraz po grzebieniu mycia rozpocząć łojotokowe cieście grubym grzebieniem. Trochę grzebień, ponownie umyć włosy mydłem i smarować smarem. Następnego dnia, powtórzyć procedurę czesanie. Więc pozbyłem łojotoku. Około 70 lat nie powrócił.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru