Jak pozbyć się skurcze i pobudzić? To i rozmawiać iść

Witam, „Babcia!”

Ludzie często proszą o pomoc, aby pozbyć się ostróg pięty i skurcze nóg. Chcę ci powiedzieć, jak udało mi się poradzić sobie z nimi.



Ponad 40 lat temu od bólu spowodowanego przez ostrogi pięty, byłem niespokojny. Lekarz wyznaczył mi rozwiązać ten problem, ocieplenie parafina, ale nie przyniosły pozytywnego rezultatu. I raz na wizytę do mnie przyszedł kuzyn pracuje jako asystenta medycznego w wiosce niedaleko Moskwy. Opowiedział jej o kłopoty. Słuchała mnie uważnie i poradził ztem kupić w farmacji i medycyny żółci dziennie stosowanej do pięty pacjenta nasączoną jej gazą lub bandażem. Zmień ściska jak wyschnie.

Wykonaj procedury do całkowitego zaniku Spurs. Dziękując porady siostry, kupiłem żółć i rozpoczęła leczenie. Po upływie 7 dni od stałych stosowanych okładów na poczekaniu i nie śladu. Te same okłady medyczne żółć może być również stosowany do usuwania bólu stawów. Bardzo dobra pomoc, to jest zaznaczone.

Teraz o skurcze nóg. Jeden raz, często prześladowani mnie w nocy. Moja agonia trwała tak długo, jak jeden z „Babcie” Numery nie czytaj, że skurcze znikną szybko, jeśli w czasie ataku trzymać w ręku metalowy przedmiot. Potem zacząłem trzymać pod metalową siekierą łóżko do bicia mięsa i tak szybko, jak drgawki wystąpiły natychmiast wziął go w rękę. Niespodziewanie, spastyczne mięśnie natychmiast zrelaksowany. Wszystko jest dobre, ale siekiera - dość nieporęczny przedmiot, więc postanowiłem zastąpić go z okrągłym magnesem głośnika. Po jego aplikacji skurcze zaczęły niepokoić mnie coraz mniej, a następnie całkowicie zapomnieć o nich. Dziękuję „Babcia”.

Tutaj takie moje doświadczenie. Radzę skorzystać z nich wszystkich, kto cierpi z powodu napadów z ostrogami.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru