W jaki sposób poradzić sobie z przestępcą

Teraz powiem ci, jak poradził sobie z przestępcą (do włosów). Przypięte jakoś paznokcia palca serdecznego. Spojrzałem - bez drzazg i usiadł na nim. W drugim dniu palca zaczerwienione, opuchnięte i zaczęły boleć. Ból był tak silny, że nawet obudzić się z nim w nocy. Ulga przychodzi tylko wtedy, gdy palec trzymanym pionowo. A potem przypomniałem sobie, że pewnego dnia, leżąc na oddziale chirurgicznym i ujrzał tam kobietę, hodivshuyu korytarz szpitala z obandażowaną palec pionowo stojącej. Kiedy zapytałem, dlaczego trzyma jak palec, kobieta powiedziała, że ​​przestępcy, palec szczotkowane ją, a gdy ona trzyma go w pionie, to boli mniej. I naprawdę nie chcesz dostać się do szpitala i że nie jest czyszczony palec, więc zdecydowała się leczyć siebie. I wcierać ból kciuka wódki, wziął igłę, która jest również wyleczony z wódki i przebił jej obrzęk. 4 przebicie przez ściśnięcie każdego z ropą. Było to, oczywiście, bardzo bolesne, ale przetrwał. Po zabiegu ponownie przetarł wódkę palec i bandażach. Ból stopniowo zaczęła się zmniejszać, a palec uzdrowiony szybko.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru