Syn whitlow za, ja wyleczyć bez operacji

Kiedy mój syn nawet poszedł do przedszkola, którą tworzy się na palcu przestępcy (do włosów). Chirurg, do których poprosiliśmy o pomoc, kategorycznie stwierdził, że aby pozbyć się tej plagi usunie tylko nagietek. I nie zgodził się z nim i wyszedł zdenerwowany, po wysłuchaniu krzyki lekarza jutro, jak mówią, przychodzą, a ja odmówić działać. W autobusie usiedliśmy do kobiety i od razu zapytał, dlaczego mój syn płakał. Podzieliłem się z nią kłopoty, ona sympatyzował, a następnie dał mi przestępcy leczenie recepty. Tutaj on.Neobhodimo wlać do szklanki 1 surowego białka jaja kurzego, a następnie mieszając go z łyżką, dodaje do białka 96% alkoholu, tak że białko jest zwinięty w białych płatków. Potrzeba około 30-40 ml alkoholu. Następnie wszystkie odpływ przez sito, a następnie płatki leżał białko równomiernie na bandaż złożone w 4 warstwy. Owinąć im ból kciuka na górnej i owinąć folią z celofanu. Po 7 godzinach zmianie bandaża. To wszystko lechenie.Ya wszystko nie tak. Po ułożeniu pierwszego opatrunku dziecko zasnął, ale po 7:00, obudziłem go i zmienił ją. Po 3 dniach skóra wokół paznokci wysiadł i wszyscy uzdrowieni wkrótce. Syn dorastał, a we wszystkich tych latach przestępca nigdy nie przeszkadzało mu. Znowu i znowu i potem traktowano mnie ten przepis i dzieci, i dorosłych, a wynik był zawsze dodatni.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru