Bóg da, moja rada nie jest użyteczne, a jeszcze muszę obawiać się ukąszenia węża

Witam, drodzy „Babciu!” Każdy wie, że ukąszenie węża jest dość niebezpieczne, więc powinieneś być w stanie poradzić sobie z tym uciążliwości. A to pomoże mojej sovety.Itak, przechodząc do miejsc, gdzie spotkanie z wężem, należy nosić buty, które wyklucza węża ukąszenie. Jeśli ugryziony przez węża, trzeba jak najszybciej powyżej ukąszenia pociągnąć okablowanie, a następnie wysysają truciznę z ust rany. Można wyciągnąć go z pomocą banków lub ogrzewany nad ogniem i umieszczony na szyjce mała rana butylochki.Esli manganu jest w zasięgu ręki, a następnie umieścić w krysztale rany i kapaniem wody. O rany obkolite igły manganu, roztwór w organizmie. Aby zmniejszyć ból trzymaj się ugryziony przez parom.Spravitsya z ukąszenia węża i ziela przetacznik. Należy wcierać, stosowane do rany i naprawić opatrunku. Bardziej kęs stosowane do waty nasączonym w roztworze amoniaku. Mleczka zmienić 3 razy dziennie. można szlifować i dołączyć do rany liśćmi bzu. Liście czarnej popiołu przetarł solą, wody amoniakalnej, i uczynić z tego rozwiązania primochki.Day Boże, moja rada dla każdego, kto nie jest przydatna.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru