RODZIC szczęście wielu uśmiechów, JEŚLI amplifikacji z niepłodności WALKI

Witam, „Babcia!”

Chciałbym podać pomocną dłoń do tych, którzy cierpią z powodu niepłodności. Jestem przekonany, że proponowane rozwiązania tego problemu pomoże wielu przeżyć radość rodzicielstwa.



Według jednej kobiety, który poznałem w autobusie podczas powrotu do domu z Kijowa, córką, aby pozbyć się z niepłodności, ziemi i mieszanej 75 g suchych liści babki i 25 gramów tej rośliny wysuszony korzeń jest dodawany do mieszaniny 5 pąki goździków (przyprawy ), wlać do garnka emalia 1 litr wrzącej wody, utrzymywano przez 20 minut na wrzącej łaźni wodnej, odsączono, rozpuszczono w infuzji 250 g miodu, 10 minut, cały gotowane, ciągłe usuwanie pianki z powierzchni, a następnie 1 łyżkę wytwarza się środki 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Przechowywać go w chłodnym i ciemnym miejscu. Ponadto, starała jak najwięcej mieć pusty żołądek w formie sałatki na 150-300 g dojrzałych pomidorów i miąższu dyni. Mimo to został powiadomiony, aby mieć w domu ficus. mój kolega podróżnik i córka zrobiła. Wkrótce jej wysiłki zostały uwieńczone sukcesem - zaszła w ciążę i we właściwym czasie urodziła zdrowe dziecko.

A mąż i żona muszą być dodane do mieszaniny jedzenie nasion pokrzywy i czarnego pieprzu, podjęte w równych proporcjach. Sprzyja płodności i infuzji suszonych liści szałwi (1 łyżka cukru surowego i 1 litr wrzącej wody po 20 minut, przesączono i brać jedną łyżkę trzy razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem).

Gdy niepłodność męska jest użyteczna codziennie 3 razy dziennie, aż do całkowitego rozpuszczenia rozpuszczenia 1/3 łyżeczki Mleczko pszczele lub 10 g wosku pszczelego dokładnie połykaniu śliny. Inną możliwość dodania 0,5 litra wódka 5-6 łyżki sproszkowanego ziołowy barwinka, nalegają 12 dni na słońcu, odkształcenie i ma 1 łyżeczka 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami.

Obie strony muszą picia bulion (6 łyżki suche sproszkowane korzenie roślin cukru i 1 litr wrzącej wody, gotowano w niskiej temperaturze przez 10 minut, przesączono i brać jedną łyżkę rano i po południu przed zjedzeniem) lub infuzji (50 gramów zmielonych korzeni dodaje się 0,5 litra wódki, twierdzą 30 dni w ciemnym miejscu, okresowo wstrząsając, przesączyć i ma 20-30 kropli 20 minut przed jedzeniem) Rhodioli.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru