Cystę

Witam, drodzy „Babcia”! Po raz kolejny podzielić się swoim doświadczeniem w leczeniu chorób i myślę, że nie jest to nigdy czasu lishnim.Bylo, że przeszedł operację usunięcia torbieli na jajnikach. Po tym długim czasie traktowano zapalenie drugiej jajnika, a następnie uformowane i torbiel na nim. W drugiej operacji, nie zgadzam się. Postanowiłem zafundować sobie. Za radą przyjaciół zaczęli kupować i przybierać różne ziołowych. I co o tym sądzisz? Wyleczyć! Z pomocą mrówek kory drzewa i srebra koloidalnego pozbyć zapalenia, torbieli i utracone z powodu E-herbata, które zostały już zgłoszone, „Babcia”. Leki te są tak skuteczne, że pomaga również w początkowym stadium raka (stadium 3). Po odzyskaniu, polecam je wszystkim moim znajomym. Leki te są nieszkodliwe, są one naturalne, od trav.A tutaj jest inna sprawa. W dziewczynę osiemnaście został zakłócony cykl miesięczny, poczuła ból w jamie brzusznej, a wkrótce została zdiagnozowana - jajniki policystyczne. Przed rozpoczęciem leczenia, jest całkowicie czyste jelita. Ale lewatywa, jak lewatywy szkodliwe, a spożycie warzyw wapnia i dzikiego yam (Dioscorea). Ponadto, w celu wzmocnienia układu nerwowego, wzięła zestaw kojących ziół. Miesiąc później został przywrócony cykl ból odszedł, zniknął policystycznych. I dziki yam pomógł pozbyć menopauzy uderzenia gorąca, które po prostu torturowanych w pooperacyjnym period.Esche z mój przyjaciel miał również torbiel na jajniku i piersi. Operacja nie zgadzała, i polecam jej produkty, które była leczona. Ale zaczęła biorąc kota pazur trawę zamiast mrówek kory drzewa, bo jest najlepszy. Inny przyjaciel zobaczył E-herbatę i od zaburzeń menopauzy - Wild yam. Teraz ona jest całkowicie zdrowa.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru