Kohl menopauza, panie, złapać, zbiory pomocy. Powodzenia!

Witam, „Babcia” Mam nadzieję, że moja rada będzie przydatna dla ludzi. Proponowane poniżej koszty nie są ponownie testowane. Pomogli wiele kobiet w okresie menopauzy, aby uniknąć wszelkich trudności w tym okresie, i myślę, że pomoże więcej niż jednego przedstawiciela płci pięknej. Tak, oto receptur i otrzymywania tych smesey.Smeshat lekarskim 30 g czarnego bzu kwiatów i kory kruszyny olhovidnoy, weź 1 łyżeczka mieszaninę i wlać kubka wrzącej wody na 20 minut. Weź szklankę przed snom.Mozhno wziąć 25 gramów glistnik ziół, traw, krwawnik i kwiatów rumianku. Wymieszać 1 łyżeczka Zbiór wlać do szklanki wrzącej wody. Nalegać 20 minut i wypić szklankę 2-3 razy Wyniki den.Horoshie zostały uzyskane przy zastosowaniu i zbierania takich. Wymieszać 20 g kory kruszyny, trawa olhovidnoy Viola tricolor, pług, brona korzeń lukrecji, korzeń koloru czarnego bzu, i 30 g kwiatów Calendula officinalis. 1 łyżka Mieszaninę wlać do szklanki wrzącej wody, nalegają 30 minut, w 1 szklane 2 razy den.I inny opłatę, co przyczynia się do poprawy stanu w menopauzie. Musimy wziąć 15 g Linden, liści mięty pieprzowej, ziela piołunu, kruszyna kora olhovidnoy i 25 g kopru owoców. 1 łyżeczka Ta mieszanina, zalać szklanką wrzącej wody, nalegać 20 minut i wziąć szklankę rano i vecherom.Udachi pan, panie!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru