Mogę i ja rozmawialiśmy trochę, ponieważ łagodzą dolegliwości



Cześć, kochanie „Babciu!” Mam też coś rasskazat.Odnazhdy spotkał się ze swoim starym przyjacielem, który nie widział od wielu lat. W wywiadzie, poskarżyła mi się, że przez długi czas chore adnexitis (zapalenie przydatków), są regularnie leczony w placówce medycznej, ale choroba nie puścić. Czułam jej żal i zaleca się stosowanie przepis, który pomógł mi, gdy to samo cierpienie znosił ya.Bolee trzy lata cierpiał na zapalenie przydatków, a kiedy nieznośny ból i nie mógł już schylać się, poszedł do szpitala i po leczeniu w szpitalu otrzymał chwilową ulgę. Po następnej deklaracji dzielić problem z matką jednego z jego przyjacielem. Mnya Nasłuchiwała uważnie i zaleca wlać 1 litra wrzącej wody 2 łyżki piołun (sprzedawany w aptekach), owinąć miskę i pozostawić do zaparzenia. Po jednej godzinie, szczep przez gazę założone 2-3 warstwy, a następnie douche ten wlew w nocy. I tak przez 7 kolejnych dni. Podczas leczenia należy unikać stosunków seksualnych. Jeszcze przed strzykawką powinno być 1 st.l.nastoya piołun napój. Mając na lekarstwo, zrobić tygodniową przerwę i powtórzyć wykonanie siedmiodniowy procedury ponownie. Musimy być ustawione tak, że pierwsze 7 dni leczenia nastąpić przed menstruacją, a drugi - posle.Day Bóg błogosławi przyjaciel mojej matki! Stosowania jej receptury, jestem już 20 lat nie wiem co to jest zapalenie przydatków. Ale douching napar z piołunu pomaga nie tylko z adnexitis. Dzięki niemu można również pozbyć się ciężkiego bielsze i swędzenie genitaliów. Byłbym rad, gdyby to proste narzędzie może pomóc komuś drogę pomógł w swoim czasie mne.Sleduyuschy wielokrotnie sprawdzony przepis oferta mężczyzn cierpiących na BPH i kobiet cierpiących z powodu mięśniaków macicy i torbieli. Zatem konieczne jest, aby oczyścić w zbiornik stopienie szkliwa o niskiej temperaturze, 100 g żywicy sosnowej, dodać 20 g wosku pszczelego, a gdy jest stopiona, wylano do 20 ml oleju słonecznikowego. Ciepły roztwór umieścić w warstwie 1-2 mm na pościel klapa wielkości dłoni i dołączyć go do spojenia. Włosy należy golić. Zamocować plaster i zużycie, nie usuwając dwa lub trzy dni, a następnie kompresji i zmiany. Preparat leku jest wystarczająco przez 3-4 kompresu. Środki do przechowywania w razie potrzeby słoik i ogrzewanie. Postępuj zgodnie z procedurami opisanymi w ciągu ostatniego miesiąca. Promuje resorpcję infekcji opuholey.Pri w układzie moczowo-płciowym, podczas gdy za pomocą okładów mycia rano i wieczorem dróg moczowych srebra wody. Gotować, wziąć dwa srebrne monety 1920-1924. (Dostępny od monety) każdego połączenia do różnych biegunów płaskie akumulatory o 4,5 V, wlać do zlewki z wodą o temperaturze wrzenia, a następnie obniżyć do połowy monety. Po 10 minutach, srebrna woda jest gotowa. Lekko podgrzać i używać. Po zabiegu należy sprawdzić w naczyniach vracha.Ochistit i pomaga wzmocnić stosowanie serca w ciągu trzech do czterech dni po zjedzeniu 5 owoców czerwony popiołu. Następnie zrobić przerwę na 10 dni, a następnie powtórzyć kurs. Spędzać z przerwami 3 kursa.Teper porad dla tych, którzy doznali udaru. Aby przywrócić zdrowie, liść łopianu łzawiącego, przemyć je czystą wodą i umieścić go w tył głowy. Umieścić panamku lub szalik i iść tak długo, jak arkusz jest sucha. Można użyć suszonych liści łopianu, nasączone w vode.A ten przepis pomoże wygładzić zmarszczki twarzy, sprawiają, że skóra czysta i elastyczna. Konieczne jest, w celu dokładnego wymieszania rurę lanoliny śmietany, 1 łyżka świeżo wyciśniętego soku złotej wąsów, trochę podłoża organicznego kawy i umieścić mieszaninę w lodówce, w celu przechowywania. Wcierać maść masować 1-2 razy w tygodniu w skórze. Po 5 minutach płukania gorącą wodą, a następnie stosuje się do nawilżacza nominalnej. Może być tubka kremu lanoliny dokładnie wymieszać z miodem, sokiem z aloesu i złotym wąsem, Take 1 łyżeczki, a następnie ten krem ​​na noc przed pójściem spać stosować na twarz i szyję. Daj go moczyć, a pozostała po 5 minutach mokrego papieru salfetkoy.Zhelayu wszystkim zdrowie, uroda, dobry nastrój, aktywność, towarzyskość, ciekawość i radość życia! Niech tablet nigdy nie trzeba go!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru