Sposób jest prosty, ale bardzo skuteczny, wynika z niej zawsze dodatni

Witam, „Babcia!”

Jestem 66 lat, mieszkam w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kalifornia.

Chcę podzielić się z całym swoim doświadczeniem i uzdrawiania.



Po cierpi na atak serca naczynie w moim sercu był całkowicie zamknięty, a drugi - 99%, a trzeci - 90%. I umieścić 5 stentów, ale stan zdrowia nie była znacząca poprawa. Potem zdecydowałem się poddać działaniu środków ludowej.

Miesza się w naczyniu szkliwa na szklanej octu jabłkowego, soku z cytryny, imbir i czosnek, gotować wszystko w niskiej temperaturze, aż do obracania bębna w lewo 3 filiżanki mieszaniny, dodać 1 kubek miodu, dobrze wymieszać, usunięto miseczkę od źródła ciepła i chłodzi zawartość do pomieszczenia temperatura, wylano na wszystkich butelek szklanych i umieścić je w magazynie w ciemnym i chłodnym miejscu. Codziennie przez 3 miesiące, brać na czczo 30 minut przed śniadaniem i 1 łyżka Lek przygotowany. I zrobić sobie przerwę na 2 miesiące, a następnie powtórzyć leczenie. I odzyskane, potwierdzona przez badania lekarskie.

Proponowana metoda leczenia, choć prosty, ale bardzo skuteczny, a efektem jego stosowania jest zawsze dodatnia. Pomógł wielu moich przyjaciół, którzy cierpią z powodu chorób sercowo-naczyniowych, ale obecnie używa go do promowania zdrowia mojego lekarza, znanego kardiologa w USA. Radzę wszystkim użyj narzędzia do czyszczenia naczyń, a tym samym pozbycie miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej (angina), zawału serca i innych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Podczas leczenia należy regularnie badane przez lekarza co najmniej 45 minut dziennie, aby zrobić lekkie ćwiczenia, jeść dużo warzyw, ryb i gotowane jedzenie, wyrzekają się korzystania z tłustych i smażonych, w każdym razie nie pali lub nadużywanie alkoholu, unikać stresu i spać nie później niż do godziny 24.00, po trwania snu co najmniej 8 godzin.

Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest w Twoich rękach, tylko można pomóc sobie, aby usunąć dolegliwości siebie i żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru