PRZEPISY zdrowo wiedzą dużo iz przyjemnością zawsze oferowało

Witam, „Babcia!”

Mam wiele receptur leczniczych, a ja jestem zawsze chętnie je udostępnić. Więc tym razem oferuję swoją wiedzę ludziom.

Gdy ból serca konieczne szlifowanie i mieszać 5 g korzenia waleriany, tataraku i rokitnika zwyczajnego, głóg owoców i róży, kwiatów rumianku, rozmaryn, zioła, dziedziczenia, lila i leonurus, wlać mieszaninę 2,5 litra wody, doprowadzono do wrzenia, gotowane 5- 6 minut w niskiej temperaturze po szczepu godziny i napojów 100 ml 3 razy dziennie po 30 minut przed posiłkiem, do pełnego odzyskania.



Aby pozbyć się bólem w wątrobie jest to konieczne szlifowanie i mieszać 5 g owoców dzikiej róży, znamiona kukurydzy, dziurawiec zioła, krwawnika, rdest, mięta, immortelle i skrzyp, wlać mieszaninę 2,5 litra wody, po zagotowaniu wrzenia przez 5 minut, a następnie wlewów 3 godziny, odkształcenie i napojów 100 ml 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem.

Ci, którzy cierpią na nadciśnienie, doradzić codziennie wyciąć plasterki 2 świeże pomidory, posypać je cukrem lub lepiej do wypełnienia z miodu i zjeść na czczo. Spożywane codziennie do stabilnego ciśnienia normalizacji.

Aby wyeliminować arytmii uspokajające nerwów, poprawa funkcji nerek muszą 13g głogu owoców i 15 g wolfberry owoców umyć, a cukier i 1 litr wody, doprowadzono do wrzenia i gotować przez 2 godziny w niskiej temperaturze. Po ochłodzeniu i szczep picia 50 ml 4-6 razy dziennie, za każdym razem rozpuszcza się w 200 ml gorącej wody.

Instrument ten przyczynia się do normalizacji i wątrobę obniżają poziom cholesterolu we krwi. Należy przebierał świeżych liści selera, wycisnąć z uzyskanej masy szkła soku, dodać niewielką ilość miodu i wytrzymać wszystkie 10 minut na małym ogniu, stale mieszając i bez gotowania. Chłodny i brać po posiłku. Weź 3 razy dziennie.

Często po udarze mózgu stracił ją, pęcznieje i zlewy język. Aby rozwiązać te problemy, konieczne jest, aby usunąć z skórki 2 ząbki czosnku, zgnieciony je w żaby i umieść na miazgę zębów trzonowych. Przechowywać czosnek, jego szczęki zacisnęły się jak on nie traci swój smak. Stand-out podczas procedury ślina rożnie.
Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru