Ylko serce zaczyna działać w górę, bezpośrednie napary MIX zacząć pić

Witam, „Babcia!”

Jestem 82 lat. I miał wylew i dwa atak serca, ale udało mi się przywrócić zdrowie za pośrednictwem tradycyjnych metod medycyny. Niektórzy ludzie chcą dzielić się swoimi doświadczeniami.

Od wielu lat cierpię na zaburzenia rytmu serca, ale to nie daje postęp. I to pomaga mi mieszanką nalewki farmaceutyczne (każdy biorą na butelce), głóg, waleriana i pospolity. To narzędzie jest zawsze w moim nocnym stoliku, a ja, jak tylko zacznie działać aż serce kiedyś zażyciem to 1 łyżeczka 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Wkrótce arytmii rekolekcje.



Przezwyciężyć dusznicy bolesnej (angina pectoris) i aby zapobiec zawałowi serca pomocy głogu. Jedno lekarstwo wymagane szklankę owoców. Konieczne jest wypełnienie każdego ranka emaliowanych filiżanką wrzącej wody na 25 razem z rozgniecionych pestki owoców, doprowadzić do wrzenia i gotować przez 7-10 minut na bardzo małym ogniu. Po ochłodzeniu, odsączono, prasujące zimnej przegotowanej wody, by doprowadzić do ilości uzyskanej cieczy do pierwotnej objętości bulionu i napojów wszystkie równych porcjach w ciągu dnia. Przyjąć 30 minut przed posiłkiem. I tak dalej aż do końca zebranych owoców głogu.

Wzmocnienia mięśnia sercowego i pozbyć się anginy mogą być, jeśli codziennie przez długi czas do jedzenia podczas posiłków przez 7-12 pistacji. Jest również skuteczny zmielić w młynku do kawy 20 jąderka pestek moreli, Wymieszać je z 0,5 kg cytryn, utraconych razem ze skórą, ale bez wgłębień, za pomocą maszynki do mielenia mięsa, dodawanie słoik pół litra miodu, wymieszać i dokładnie się 1 łyżka Mieszaninę 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem.

Aby pokonać przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego i kamica żółciowa, doradzić, wlać kieliszek domowej jakości olej słonecznikowy 30 średnich, wstępnie pokruszonych liści laurowych i pozostawić na 7 dni w ciemnym miejscu, a następnie odcedzić i wziąć 15 kropli, za każdym razem rzucając je w 50 ml jogurtu, 3 razy dziennie. Próbowałem różnych zabiegów, i pomógł mi tylko środkiem.

To infuzji pomógł mój sąsiad do wydalenia kamieni z wątroby. Jest co wieczór wlać 1 litra wrzącej wody 5-6 łyżki posiekanych liści brzozy, nalegać noc, w szczepie rano i pić ciepłe łyków infuzyjnych przez cały dzień.

Ze względu maść przepis, który oferuje poniżej, udało mi się pozbyć mastitis i mastitis, a moim sąsiadem, pomogła w gojeniu ran ropiejących zgniłe że miała utworzone na nogach. W celu wytworzenia maści, że palone w jakości szkła oleju słonecznikowego aż do złotego koloru siekane cebuli średnich, po czym sączy przez cały nylonu i wlać oleju w misce szkliwa. Umieścić go na ogniu i gdy olej zaczyna trzeszczeć, kruszy się to pogodzić żółtko jajko na twardo. Z ognia, ponownie przesączyć, dodać świeży kawałek wielkości wosku zapałek, wymieszano i wlano do mieszaniny sterylizowanej szklanym słoju. Po schłodzeniu lekko dodać 3-4 tabletki „streptotsida” postrzępione na proszek i dokładnie wymieszać. Skończyłem maść nakładano na tkaniny, wytarł ją do piersi i na sobie biustonosz. Kompres zmieniane co 2 godziny. I utwardza. Maść należy przechowywać w lodówce. Może być stosowany do szybkiego gojenia oparzeń, owrzodzeń troficznych, a nawet tampony z jej pomocy z mięśniakami macicy.

W przypadku ropnia lub wspomaga- hidradenitis (z wymion matki), konieczne jest w nocy, aby szlifować i wymieszać 1 łyżkę cebula, mydło i cukier umieścić mieszankę na tkaninie, stosuje się go do obszarów problemowych, przymocować bandażem i pozostawić na noc. Porannym kompres wyciągnąć ropę i oczyścić ranę.

Życzę błogosławieństwa Bożego dla wszystkich zdrowia i długowieczności!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru