Wywar z korzeni dzikiej róży i zobaczył kamienie Jechali z nerek

Witam, „Babcia” Zabieg ten jest zalecany do wszystkich tych, którzy cierpią z powodu kamieni w pochkah.Zaleyte noc w naczyniu emalia 1 l klucza lub wody studziennej 3-4 kromki dzikiej róży długości korzeni z małego palca lub palcu i pozostawić do rana. Rano doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut na małym ogniu. Pić cały wywar aż do wieczora. Picia zamiast wody i innych cieczy. Te same korzenie zaparzania 2-3 razy. Wziąć wywar codziennie, nie brakuje ani jednego dnia, w ciągu 3 miesięcy, a nawet dłużej. Korzeń z dzikiej róży najlepiej jest zbierać na wiosnę, St. George (6 maja) .W tym czasie miałem siedem kamieni nerkowych o rozmiarach pit wiśni. Wypiłem wywar z dzikiej róży korzeń od 6 maja do końca roku, a następnie sprawdzić na USG. Okazało się, że nerki są czyste i nie ma kamienie w nich nie. Od tego czasu, zajęło prawie 10 lat. Większość kamieni nerkowych nie bespokoili.Vot więc bez bólu i szkody dla zdrowia, mogę się ich pozbyć. Skorzystać z mojego doświadczenia, dobrych ludzi. biodra rosół korzeń, chęć i siła woli i pomóc odzyskać.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru