Czy masz grypę? Zbyt zimno? Ten przepis pomoże wszystkim

Chcę zaproponować leczenie Receptą przeziębienia i grypy. Daliśmy mu nasze nevestochka, a jej - jej sąsiada. Mamy już testowałem go na siebie, a wynik jest oszałamiający. Wszystkich znajomych, którym zostaliśmy poinformowani wciąż blagodaryat.Vesnoy (około maja i kwietnia - jesteś już właścicielem tego pewien), kiedy pojawiają się młode sosny na górze gałęzie długie zielone pędy (nierówności), muszą zakłócać i blisko natolkat trzy-litrowy słoik, wlać wódkę albo bimber i umieścić w ciemnym miejscu, ale nie w lodówce. Zamknij słoik kapronowy kryshkoy.Obychno ludzie przeziębić gdy rozruch na zimno. Tak więc, jeśli zauważyć, że wybrano grypę lub inną zimną atak zrobić, gdy jesteś gotowy do łóżka, wziąć pół szklanki ciepłej przegotowanej wody 1 łyżeczka + Masło miodu około wiśniowy (jagody), mieszać do stopienia i dodać 1 łyżkę nalewki czopków. Już w łóżku, pić, a bezpośrednio pod odeyalo.Staraytes oddychać tylko przez nos, usta zamknięte. Ze nikt w tym czasie nie mów. Na drugi dzień, ta sama procedura może być powtarzana nawet w ciągu dnia, ale dwie godziny później trzymać język za zębami. Pamiętaj, że trzeba pić ciepłe. Już po pierwszej dawce, poczujesz zauważalną poprawę. Pić, dopóki nie zostaną wyleczone. Myślę, że dzieci to narzędzie jest również ładny, tylko likier wlać mniej.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru