I stało jaskry. Ona zmarnowany jej własny mocz, dom

Witam, „Babcia” W swoim artykule chcę podzielić jeden odbioru samolecheniya.Vesnoy ubiegłym roku zdarzyło mi jaskry prawego oka. Ona towarzyszyła niesamowita bólu. W szpitalu, gdzie poprosiłem o pomoc, okazało się, że film powstał, tworząc wysokie ciśnienie śródgałkowe w oku. Lekarz zaproponował, aby go usunąć chirurgicznie. Odmówiłem operacji i postanowił leczyć samostoyatelno.Lechenie zaczęło się od początku tygodnia. Pm przemyto najpierw z okrężnicy poprzez ogrzewaną moczu, poniedziałek w godzina piąta pił cały wybrany moczu i po upływie pół godziny do wody pitnej. Więcej niż w ciągu dnia lub napoju, bez jedzenia nie jest akceptowana. Wieczorem, 21.00, również pił moczu i godzinę wody. Musisz pić wody, bo organizm naprawdę potrzebuje. O godzinie 21.30, pół godziny po zażyciu moczu, zjadł trochę startych warzyw lub owoców. Taka dieta dostarcza organizmowi wysokiej moczu w nocy. Zabieg ten Wsadziłem do 5 dni roboczych, w soboty i niedziele zrobił przerwę. Po upływie 10 dni od podania na czczo stopniowe przechodzenie zaszczepić oka raz dziennie w moczu. Przestałem ranią oczy, resorpcji filmową, a ogólny stan zdrowia znacznie się poprawiła. Teraz, mimo moich 80 lat, przeczytałem i praca bez okularów, ale w dalszym ciągu podejmować moczu i zakopać go raz dziennie glaza.Takim sposób jaskra pokonał mnie. Myślę, że moje doświadczenie pomoże innym, aby pozbyć się tego bolezni.Lechites, wierzyć w sukces i pomocą Pana, a to na pewno wygrać każdą chorobę.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru