Leczenie naczyniaka

Kilka razy przeczytałem w gazecie, aby pomóc w leczeniu naczyniaków (łagodny formacji naczyniowy) .Przy byłem w pracy w zakładzie opieki zdrowotnej, w jednym z naszych pielęgniarek dziewczynka urodziła się z naczyniaka na twarzy. Wkrótce plama zaczęła rosnąć, zdobywając nie tylko twarzy, ale także na skórę głowy. Dziewczyna osłabiony, edukacja zgromadzonych w niej fałdy podparivalos i często krwawienie. Lekarze również hodowane tylko ręce. Pielęgniarka poszła z córką do opraw medycznych w Kijowie oraz w Moskwie i Leningradzie, ale nie leczenie jest podane nie są eliminowane gemangiomu.I jeden dzień, niosąc pociąg z regularnych konsultacji z dzieckiem, wyczerpany matki, usypiające dziewczyna podzieliła się żal z starą kobietą, sąsiad w komorze. Po wysłuchaniu wszystkich uważnie staruszki uspokoił ją, a następnie zaleca się iść do pielęgniarki po przybyciu na oddziale położniczym i poprosić go, aby dać jej łożysko (łożysko) z chłopcem (niekoniecznie muszą być z przeciwnej płci pacjenta), pojawił się w kobiety pervorodki. Następnie umieścić łożysko w zamrażarce, więc zamrożone, a następnie wyciąć małą ilość dzienna pasek palcem i stosować w nocy, mocowania bandaż na obszarze zagrożonym. W sesji porannej. I tak dalej, aż do pełnego izlecheniya.Medsestra wszystko i tak jak jej kazano. Naczyniak w jej Girls Gone, jej głowa pokryta gęstym włosem, a jedynie niewielkie ślady pozostają na miejscu naczyniaka. Dziewczynka dorastała, wyszła za mąż, urodziłam się i wychowała troje dzieci. Od tego czasu minęło już 45 lat, więcej niż naczyniaka ona nie stawiła.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru