Również pomaga leczyć raka skóry

Witam, „Babcia” Jestem fanem twoich nie tak dawno temu, ale mimo to z całego serca przywiązują się do gazety. Chcę pomagać ludziom z ich rad, a mianowicie podzielić się recepty kozhi.1 leczenia raka. 3 łyżki Obserwować trzylistny wlać 3 filiżanki zimnej wodzie i pod zamkniętą pokrywą dusić 1 godzinę. Wykorzystywane jako okład na ból mesto.2. 0,5l słoik wypełniona w połowie z szyszek chmielu, wlać wewnętrzną smalec na palec 2 bez dodawania do krawędzi, umieszczonym na wolnym ogniu i stanąć na łaźni wodnej przez 2 godziny. Gotową maść jest regularnie stosowane do chorego miejsca do raka vyzdorovleniya.3. Mieszać posiekanej HEMLOCK roślin przy tej samej ilości startego marchew i nakładania bandaża do dotkniętych chorobą obszarów kozhi.4. Zemleć 100 g ziele rozchodnika, wlać waga w pojemniku szklanym o pojemności 0,5 litra wewnętrznej niesoloną smalec i utrzymania gotowana w łaźni wodnej w ciągu 2 godzin. Gotową maść przechowywać w lodówce. Nałożyć cienką warstwę na obszarze zagrożonym, dopóki nie są całkowicie zazhivleniya.5. Dobre smarowanie pomaga codziennie kilka razy dziennie części skóry dotkniętej rakiem, świeżo wyciskane soki obyknovennogo.6 cocklebur. Wlać na 0,5 litrowej butelce z wódki 100 g brzozy pąków wlewów i spuścić do 10 dni. Smarować bolące nalewki mesto.7. Wyrobów szklanych wlać 2 łyżek wrotycz 2 filiżanki wrzącej wody, umieścić na wolnym ogniu i gotować przez 30 minut. Zdjąć z ognia i zaparzać przez pół godziny. Wlać rosół dotknięte mesta.8 raka skóry. Może to być kilka razy dziennie smarować chore obszary rokitnika maslom.9. Wlać emaliowanych 1 łyżka Rumianek i 1 szklanka octu, gotować na małym ogniu przez 15 minut, a stosuje się do obszaru dotkniętego jako kompress.Budte zdrowe! Przepraszam, nie mówię adres, ale wiedziałem, że pisał i nie mam nic więcej do powiedzenia.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru