Gruźlicze zapalenie węzłów chłonnych

Cześć, kochanie „Babciu!” Musiałem spotkać na łamach prośby o pomoc w leczeniu wspomnianej choroby. Tacy ludzie chcę pomóc. Zaproponował mi recepty, mam nadzieję, że poradzi sobie z tym boleznyu.1. Codziennie pić 1 łyżeczka 2-3 razy dziennie przed posiłkami apteka Eleutherococcus. Przebieg leczenia - 2 miesiące lub więcej. Nie zaleca się do nadciśnienia i bessonnitse.2. Pić 3 razy dziennie przez 1-2 łyżeczki alkohol nalewka z korzenia farmacji ehinatsei.3. Rano i wieczorem do rozpuszczenia w wodzie, 0,2 g mumii i pić na pusty żołądek. Więc 30 dni podryad.4. 100 g oleożywicy z sosny mielenia i zmieszać ją z popiołem z 1 kg wołowiny „cukier” kości. Take 1 naparstki rano na czczo, popijając 250 g mleka. Przebieg leczenia - 1,5 miesięcy, potem miesiąc przerwy i powtórzyć jeszcze raz. Traktowane pół goda.5. Mieszać 50 g skrzyp zioła, 30 g ziela knotweed i 30 g korzenia goryczki. 2-3 łyżki zbierania gotować przez 10 minut w 0,5 litra vody.Pit 100 g 4 razy dziennie przed edy.6. Mieszaniny 8 g szałwia liścia, 5 g pokrzywy liści liliowy 4 g 4 g krwawnika. Brew 750 g wrzącej wody i wlewów 30 minut. Picia 250 mg, 3 razy dziennie przed posiłkami ciepła. Przebieg leczenia - 3 miesiące. Nastoy.Lechites przygotować świeże każdego dnia i być zdrowym. Proszę zgłaszać wyniki.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru