Maść Wazelina z glistnika i polipy tygodniu pokonany



Witam, drodzy „Babcia”! Będę czytać na okres 3 lat i są bardzo wdzięczny. stosuje się wiele przepisów kulinarnych, a oni mi pomóc. Chcę podzielić się doświadczeniem polipów lecznicze kishki.V grudnia 1986, I niezależnie odkryli w jego polipy jelita grubego. Każdy może robić, gdy dorosną na wyjściu. Stanowią one solidne pagórki i hemoroidy - miękkie, rozmyte formy.Obratilas do lekarza, a on zaproponował mi operację. Zrobiliśmy to w styczniu 1987 roku, a następnie ponownie w maju tego samego roku. Ale zanim to sprawdzić w szpitalu, jak mam polip wzrosła ponownie. Chirurg natychmiast usuwa go i tego samego dnia, pisze. Wróciłem do domu, a po 3 dniach polip odrasta. Z tego polipa i pojechałem do Soczi na odpoczynek. Mieszkałem tam w prywatnym mieszkaniu, ale gospodyni w zagrodzie rosły celandine. Narva ja go pamiętam, umyć i nadziewane w analnym otverstie.V wyniku takiego leczenia polip I wzrosła do 5 cm mięśniaka, i został wysłany do onkologii. Nie miał operację sprawdź analizę (były dobre) i lekarz pozwolił mi iść do ośrodka, jak w tym samym czasie usunąłem żółciowego i miał podlechitsya.Ya poszedł Morszyn. Naturalnie, nie pili wody lecznicze, przemywa jelita, ale kiedy wrócił do domu, znaleźli polip ponownie. Już nie poszedłem do lekarza i zrobiła jej maść: glistnik przetarł i przesiane przez sito mąkę. I zmieszać go z borowego wazeliną. Wynik był Ciemnozieloną mieszaninę. Impregnowane tej maści tampony i popycha je 5-7 razy dziennie w odbyt. I tak w ciągu 7 dney.Na miejscu, gdzie polip było, było tylko pit. Więc pozbyłem nich. Ale rosły jak grzyby po dozhdya.Takzhe ta maść pomaga z leukoplakii i nadżerek. Mój przyjaciel przedstawił wads maścią do pochwy 5-6 razy dziennie przez tydzień i odzyskane. Dobra pomoc dla leukoplakii również twarz „Ginseng” krem ​​i maść „sinaflana” .Esche doświadczeń uzdatniania akcji nerwoból. Konieczne jest, aby zwrócić się do wpływu spoza strefy świecącą stroną liściu łopianu. Ciepło związać chusteczkę i pozostawić kompresować w nocy. 2-3 leczenia choroby otstupaet.A liścia Winter łopian, że w solance. 2-3 dni pomoknut pozostawia w słonej wodzie, a następnie powiesić je na sznurku. Oni nie pękają, są suszone i właściwości lecznicze nie są tracone.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru