Zapalenie kości i stawów jest nieuleczalną, bez wstrzyknięcia

Na podstawie wniosków, które wchodzą pod hasłem „Pomóż mi” Babcia „!”, Wiele osób cierpi z powodu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego lub łokciowego. W szpitalu, choroba ta jest zwykle leczone za pomocą iniekcji do stawów odpowiednich leków. Ja również strzał w kolano, ale pomógł mi tylko przez miesiąc. Ale mój przyjaciel był wstrzykiwany do łokcia, dostał igłę w ścięgna, a jego ręka zaczął wysychać. W rezultacie sześćdziesiąt człowiek stał się inwalidą. Jedna kobieta także wstrzykiwano do łokcia. Potem powiedział mi, ze łzami w oczach pokazuje wynik takiego leczenia. Fakt, że przyszedł zarówno w nerwie lub w ścięgna, a palce na dłoniach przestał się ruszać. Teraz kobieta nie wie, co robić, a jej lekarz po prostu przekazał rozwodu. Tak że takie zastrzyki mogą prowadzić do bardzo katastrofalnej itogu.Moya wynika, Galina, leczy zapalenie stawu łokciowego jest dość prosta. Wylewa się na dużej patelni emaliowanego 8-10 litra wrzącej wody 1-1,5 kg rozgniecionych liści i łodyg karczocha podkreślał tolerować temperatury gorącej, a następnie zanurza w roztworze chorej ramienia łokciowego. Trzymając go tam przez 20-30 minut. Zrobiłem więc około 10 razy, a choroba zwyrodnieniowa przestał ją niepokoić. Teraz mama 75 lat. Czuje prekrasno.Zhelayu wszyscy chorują i starzeją. I w tym, mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą i receptur.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru