Usuń artroza? To nie ma znaczenia!

Witam, „babcia” Od kilku lat jestem cierpienia choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Był traktowany z promieniowaniem rentgenowskim i laserem, terapia falą uderzeniową i innych środków. Tabletki miały ulgę, jednak na dzień, a wpływ na żołądka, wątroby, pęcherza i nerek. Więc próbowałem wiele żele, maści, ścierniwo, ale pomogalo.Prinyalas nic leczyć „Dimexidum”, który jest stosowany do kolan 2: 1 (dwie części „Dimexidum”, jedna część wody) na tkaniny bawełnianej. Powyżej Włożyłem celofan lub polietylenu i mocowana za pomocą elastycznego bandaża. Trzymałem godzinę, ale dla tych, którzy mają wrażliwą skórę, trzeba zachować na pół godziny i rozcieńcza „Dimexidum” miesza się z wodą. Czy 10 kolejnych dni. Wiele z tego przepisu pomógł części z kijem. Ja też, ale, niestety, bardzo nenadolgo.Esli cię w wyniku leczenia pojawiły się zaczerwienienie i ból, natrzeć na drobnej tarce surowych ziemniaków ze skórki i miąższ stosuje się na kolana. Top - polietylenu, a następnie naprawić elastyczny bandaż lub opatrunku. Przechowywać dostępne przez cały dzień. A jeśli pracują, cała noc. Bandaż leżał nie napięty, że nie ma cyrkulacji. Ziemniaki surowe dobrze usuwa stany zapalne. Jeżeli stan zapalny żył - też pomaga. Raz, moja siostra przyszedł odwiedzić i miała zapalenie żył i nogi były czerwone. Poradziłem jej zastosowanie do żyłach tartych ziemniaków. Ona niewiary, ale umieścić. Rano, on uwolnił nogę i nie mógł uwierzyć własnym oczom jako obszar zapalny zbielały.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru