Każdego ranka picia alkoholu metylowego. Stawy już nie boli, a ja cieszę się, że



Witam, „Babcia” Chcę ci powiedzieć, jak mogę odzyskać od leczenia chorób revmatizma.O denaturatem (voldezom) „Babcia” napisany więcej niż jeden raz. Były recepty za korzystanie z jego reumatyzm. Z tego preparatu znam od wielu lat, od lekarza weterynarii pracujący wielokrotnie stosowane do dezynfekcji skóry voldez zwierząt podczas masowego privivkah.Dlya użytku wewnętrznego nie są używane met, ale wiele osób słyszało, że reumatyzm może potrwać 25 ml 1 dziennie. Oczywiście, wątpliwości dotyczące takiego leczenia, ponieważ trucizny voldez i trucizny nadużyć nezhelatelno.No kiedy najbardziej skręcone reumatyzm, nastąpił nie ma czasu na wątpliwości. Zacząłem przerzucanie Binder „Babcia” i numer gazety 13 (129) do dnia 1 kwietnia 2003 r zainteresowany Mary Davidovna Genewa „Jak mogę pozbyć się reumatyzm” .To napisał, że gdy miała 20 lat, cierpiała na reumatyzm. No leczenie farmakologiczne nie przyniosło poprawy. I wtedy sąsiad zaproponował Mary Davidovna kupić 4 butelki spirytusu (jeśli był pełen sklepów), wlać jedną szklankę na podgrzewanym garnku, który należy umieścić na podłodze, usiąść na nim, owinięty w ciepły koc i pary wodnej, co piętnaście minut. Po pierwszym zabiegu jako M.D.Zhenevskaya napisał, czuła się znacznie lepiej. pełniła je codziennie, o ile nie wszystkie met zakończony. Więcej reumatyzm nigdy nie przeszkadzało Mariyu Davidovnu, mimo że jest już 68 lat bylo.Esche sąsiad poradził jej pić raz dziennie na gilzie met, ale to z powodu nieprzyjemnych środków zapach nie mógł się zmusić do niego sdelat.Ya postanowił zmierzyć ile wejdzie w gilzy cieczy. Okazało się - 2 ml! I wtedy postanowiłem spróbować traktować denaturowane revmatizm.Kazhdoe rano odmierzył 2 ml voldeza rozcieńczyć go w 100 ml zimnej wody ze studni i pili na pusty żołądek. Procedurę powtarza się codziennie przez 18 dni. Czułem się dużo bardziej radosny! Zrobiłem 18 dni przerwy i powtórzyć leczenie. Ale tym razem codziennie przez 18 dni nie wziąć 2 ml denaturacji i 2,5 ml.I wygrał reumatyzm. Kolana, palce, wszystkie stawy nie są już kryzys mecz, teraz bezpiecznie spać całą noc, a co najważniejsze - bez komplikacji po otrzymaniu voldeza.Bolshoe podziękować Mary Davidovna Genewa za tak wspaniały przepis. Każdy, kto chce iść za moim przykładem, radzę nie przekraczać dawki. Traktowane i wygrać dolegliwości!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru