Zdecyduj się z problemów stomatologicznych



Witam, „Babcia” w №32 (215) gazety na 10 sierpnia tego roku, czytać nuty V.G.Matyskina temat leczenia bólu zęba z Redakcja uwaga - testowane akcji recepty, które pomagają poprawić zęby. Opiszę fundusze, które sprawdzają dla siebie. Mam nadzieję, że pomogą one wiele do radzenia sobie z problemem boli.Itak stomatologicznej zacząć balsam Bitner. Wierzę, że jako „pierwsza pomoc”, Bitner balsam, nawet najmniejszej butelce, powinna być w każdym domu. Ten balsam składa się z 24 ziół, wśród których znajdują dziewanny, krwawnik, gałka muszkatołowa, szałwia, tatarak, piołun, etc. Osobiście, ja i moja rodzina balsam Bitner uratowany nie jeden raz.Nashi zęby są brudne przyzwyczajenie zranić w nocy i do 2-3 nad ranem nie przygotować długą płukanie, wystarczającą do rozpuszczenia 1-1,5 łyżki Balsam 1-1,5 łyżki ciepłej wody, aby zwilżyć roztworem wełna bawełna i otoczyć go chory ząb. 15-20 minut ból odejdzie. Testowałem go. Kiedy moja stara teściowa pod koroną zęba był chory, rozkładam balsam Bitner, namoczyć w roztworze watę i dołączyć go do bolącego zęba. Po pół godziny stare ulybalas.Na dając nam dużą łąkę. Kochamy iść z przyjacielem szukać i zbierać niezbędne zioła. Pewnego ranka poszłam do swojej dziewczyny, aby ją nazwać „na trawie”, i wychodzi z obrzęk policzka - topnika. Mówi: „Nie spałem całą noc!” Ledwo go wypowiedzieć. Pobiegłem do balsamu Bitner i dała ją wypłukać usta. Na obiad mój „pacjent” jest już pływanie i opalanie się na plaży i każdy popisywał jak ja ją wyleczyć ... 20 minut. Ból nie jest już vernulas.I wreszcie stało się to dla mnie: Pewnej nocy obudziłem się z bólu - bardzo marudzenie zęba pod koronę. Ale jak próbuję Zawsze miałem noc z ciepłej przegotowanej wody i balsam Bitner jest zawsze na stole, dużo czasu wymagany do przygotowania roztworu medycznego. Przywiązuje do zębów nasączone waty w nim i poszedł spać. A rano zacząłem przygotowywać się wypłukać Calamus z propolisu, jak mój opuchniętą policzek, pomiędzy dziąsłem a policzkiem tworzą miazgi wielkości ziarnka grochu. 1 łyżka Tatarakowy barwnik miesza się z 1 łyżeczka Nalewka z propolisu apteka i zaczął przepłukać usta. I to było delikatne płukanie, I 1 łyżka Tatarakowy nalewki wódki rozcieńczono 1 łyżka ciepło przegotowanej wody. Jeśli powietrze nalegają na alkoholu, a następnie rozcieńczono 2 łyżek brandy wody. Apteka propolis Nalewka - alkohol. Dlatego, 1 łyżeczka Propolis I krwi 2 łyżeczki wody. Okazało się gdzieś czwartą płukania kubek. Płucze się w ciągu 3 minut. Odnosi się wrażenie, jakby zostały wykonane znieczulenie paraliżuje całą twarz, a potem idzie i ból. Bolesne odczucia przechodzą przez 3 dzień, ale musimy kontynuować procedurę przez około miesiąc. Dezynfekuje powietrze, leki przeciwbólowe i propolis, wnikając w najmniejsze szczeliny, cementów i wzmacnia zęby. Pozostałe korzenie są gładkie i nie powodują bespokoystva.Lichno I spłukuje mój pulpit gdzieś trochę ponad tydzień, a potem po prostu zapomniał o ból zęba aż jadłeś karmelu. Więc zapominać, że widział przez chorego zęba cukierki w połowie. I dopiero wtedy zauważyłem, że ząb jest nie tylko boli, ale ukrepilsya.A latem ubiegłego roku złamałem prawo zęba z koroną. I zepsuł się w najbardziej widocznym miejscu. My, emeryci, nawet straszne myśleć o tym, co trzeba wstawić nową protezę. Zaczynają szukać lekarza, który zrobi to taniej. Znalazłem go w wiosce niedaleko Kijowa. Zaczął badać zęby, pokazując złamany korzeń i powiedział: - Usuwanie! A reszta - do rentgen.Smotryu pisze rozpoznania - zaostrzenie przewlekłej choroby przyzębia. „Tak - myślę - nie, nie zostaną usunięte i dodaje, że jest zbyt wcześnie.” Trzy tygodnie do 2 lub nawet 3 razy dziennie, byłem płukania airom zębów z propolisem. Zima nadchodzi, a ja poszedłem do konsultacji wiejskich już dentysty i lekarza-ortopedy najwyższej kategorii, Central polikliniki stomatologicznej Kieva.- dobrze, zdrowe zęby, silny, może być vstavlyat.Ya nieśmiało pokazała korzenia i zapytał, czy można umieścić shtift.- - powiedział vrach.Na przez cały czas byłem płukanie gębę protezy airom z propolisu, a wskutek rentgenowskim wykazały, że moje zęby są zdrowe. A moje usta uśmiech świecił „Hollywood”, a lekarz powiedział: - To jest to! Nie płukania! Plastikowe czas potemneet.Proshlo wierzę, reklamy i kupił 2 szczoteczki w cenie „jako jeden dla”. I przyniósł go ciężko zakażenie włosie, dziąsła były na rynkach. Wtedy zacząłem korzystać z rad prof Neumyvakina - z chorobami przyzębia, choroby dziąseł i jakiegokolwiek stanu chorobowego, w jamie ustnej, a także nieświeży oddech zrobić ciasto: 0,5 łyżeczki sody dodać 10-20 kropli nadtlenku wodoru (farmacji) i kilka kropli cytryny. I przetarł wacik zębów i dziąseł na zewnątrz i wewnątrz pasty. Soda cytryna neutralizuje i zapewnia świeżość sodowa oczyszcza zęby płytki i nadtlenku wybielacze i leczy. Po tym czyszczeniu, czuję się jak królowa: zęby są tak czyste, że błyszczą jak perły, a słaby zapach cytryny daje radosny nastrój. Może być profilaktycznie roztwór do płukania jamy ustnej z nadtlenkiem wodoru do 3/2 łyżeczki Nadtlenek na 50 ml ciepłej wody o temperaturze wszystkie stany chorobowe w jamie ustnej. Ale to nie jest dobre do jedzenia Ci, którzy decydują się szczotkować zęby wklej „w Neumyvakin” Radzę pamiętać - po szczotkowaniu 15 minut, bez spłukiwania, nic do jedzenia lub picia. I przetrzeć wacikiem na pozostałych zębów sodą, wytrzeć suchą bawełnianą język wacik, a następnie wszystkie „zbierać” i pluć pluć. Na zewnątrz warg i wokół nich, zmyć wodą. Tu, być może, i wszystko.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru