IBX: sprawdzone narzędzie do wzmocnienia i ożywienia gwoździ

Marzysz o pięknym, dobrze przygotowanych i mocne paznokcie? Osiągnąć doskonałe rezultaty pomogą rozwój firmy znanych nazwisk. Lek, który działa od wewnątrz i dosłownie ratuje nawet najbardziej kruchych paznokci i Przecinka, zwane IBX. Ostatnio coraz więcej kobiet dać pierwszeństwo.

Lek pozwala IBX wzmocnienie paznokci w każdym stanie. Jest to pierwsza kompozycja terapeutyczna rynku kosmetycznym, który pozwala uzyskać imponujące rezultaty przez długi czas.

IBX: sprawdzone narzędzie do wzmocnienia i ożywienia gwoździ

Imię fundusze IBX - skrót od angielskich słów: Iceberg - Iceberg, duży - ogromny, X - Rysunek 10. deszyfrowania nie jest całkowicie jasne: opieki, jak góra lodowa. Najważniejsze jest to, że konsumenci widzą tylko widoczną stroną postępowania (wierzchołek góry lodowej) - idealnie gładka i zdrowa manicure. Podstawą doskonałych rezultatów - zasilanie wewnętrzne, promować, przywracanie - pozostaje ukryta.

Główną różnicą pomiędzy tym opieki z różnych wzmacniania powłok na rynku, które IBX doskonale przylega do powierzchni paznokcia i wnika w swej strukturze. W związku z tym, że nie można jej usunąć za pomocą specjalnego płynu do usuwania akrylowy i żelu do paznokci, rośnie wraz z naturalnych paznokci. Pozbyć powłoki może być mechaniczne cięcie tylko się nożyczkami.

Zakres systemu imponująco szeroki IBX. Preparat stosowany jest z powodzeniem przez:

  1. Aby odzyskać, lub połączone leczenie jest szczególnie słaba i uszkodzony gwóźdź;
  2. Aby poprawić uszkodzeń, takich jak odpryskiwanie, rozwarstwienia na krawędzi paznokcia;
  3. Jako warstwę ochronną pod lakieru, żelu, żelu do paznokci.

Jak pracować z IBX: opis procedury



System składa się z kilku leków, które są używane w połączeniu. Przeciętnie, w celu osiągnięcia widocznych rezultatów, trzeba około 3-15 zabiegów.

Częstość stosowania kompozycji zależy od kondycji paznokci:

  • Do wzrostu paznokci (po wyjęciu z tworzyw sztucznych / warstwa): 1 raz na tydzień.
  • Rosną paznokcie, które mają drobne uszkodzenia: 1 co 2 tygodnie.
  • Aby czystymi paznokciami, które nie wymagają dodatkowej rehabilitacji i leczenia: 1 co 3 tygodnie.

Jak pracować z IBX

czas zabiegu - około 15 minut. Przed jego rozpoczęciem z płytki paznokcia usuwa starą farbę lub jakąkolwiek inną powłokę. Modelowane krawędzi. Wykonać manicure sprzętu. Po nim paznokcie muszą być całkowicie suche. Dokładnie zdezynfekowane płytek paznokciowych.

Dalsze Naprawa IBX oznacza zastosowanie do wszystkich uszkodzeń. Muszą wypełnić kompozycję. Suche paznokcie pod suszarką do włosów. Ustalić powlekania pod lampą LED w ciągu 1 min. lub lampę UV - 2 min.

Usuń warstwę dyspersji. Stosują leki na całą powierzchnię paznokcia. Ponownie suszy suszarką do włosów.

Moczyć przez powierzchnię paznokcia, niestrzępiącą gąbką. Suchej powłoki w lampie LED w ciągu 1 min. Usuń warstwę dyspersji. ponownie powtórzyć ostatni krok.

Po tym, paznokcie mogą być stosowane do każdego rodzaju lakieru. Dziedzina pożądane naskórka do leczenia dowolnego odżywcze lub uwadniające oleju.

Procedura ta jest całkowicie bezpieczna i pozwoliła nawet do kobiet ciężarnych, którzy często skarżą się na problemy z paznokciami. Wiele z nich zaczyna się rozwarstwia się podczas ciąży dziecka. Teenagers taką opiekę można zrobić, począwszy od lat 14, gdy są w pełni uformowane płytkę paznokcia.

Aby zachować piękno naturalnych paznokci - prawdziwy unikat. Manicure staje się tak wypielęgnowane, gładkie i naturalne, które niekoniecznie stać lakierowania.

IBX oznacza dla paznokci: opinie konsumentów

IBX oznacza dla paznokci: opinie konsumentów

  • Elena: Niedawno próbowałem procedura z IBX oznacza dla siebie. Gwoździe są o wiele mocniej. Mają zadbany wygląd, że mogę sobie pozwolić bez ozdobnej lakierem powłoki.
  • Rita: Zawsze byłem problematyczne paznokcie. Oni sloilis, złamał - Ja po prostu nie robić! Rośnie piękny manicure nie działał. Znajomy doradził mi IBX nową procedurę. Na początku nie wierzyłem, że pomoże. Ale wynik byłem oszołomiony! Z IBX moje paznokcie rosną szybciej przestał złuszczają i przełamać. Nie ma problemu rosnąć do pożądanej długości.
  • Dasha: Nie jestem panem manicure, ale pracował z środkiem IBX sam w domu. Zrobiłem wszystkie instrukcje i po prawej stronie. Oczywiście, nie mam specjalne lampy, ale nadal mam dobry wynik. Najważniejsze jest to, nie spiesz się!

Zobacz także:

Nowy paznokci IBX - imponujący rozwój zagranicznych naukowców. Ten unikalny produkt przenika strukturę paznokci i rozwiązuje większość problemów związanych z ich zdrowiem i wyglądem od wewnątrz. Efekt utrzymuje się tak długo, że nie można sobie pozwolić na skąpić na procedurze dokonując go w salonie kosmetycznym sprawdzane przez wykwalifikowanego mistrza.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru