Leczenie trądziku medycynie ludowej

Kosmetyczka pracy, a przede wszystkim zwrócić się do mnie o młodych dziewcząt trądzik Syp rzekia i starsze kobiety z objawami starzenia się skóry. Chcę powiedzieć więcej o trądzik, ponieważ nie każda dziewczyna może zwrócić się do salonu piękności, a ten problem jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również problem zdrowia też nie wspomnieć o dyskomfort psychiczny człowieka.

Nieprawidłowa pielęgnacja trądzik pozostawiają głębokie blizny i starzenie się skóry o wiele szybciej. Spojrzałem na 15-16-letnich dziewcząt i żal im czasami staje: ściskać trądzik kremy zamazhut niewyobrażalne warstw i myślą, że radzą sobie. Tymczasem nie zawsze i nie wszystkie trądzik może być dotykana. Tak, i nie wszędzie. Czasami można wycisnąć pryszcz w określonym miejscu i tracą z oczu!

trądzik lekarstwo trudne, a często nawet na to, co klient chce tylko, aby pozbyć się objawów, zamiast zrozumieć przyczyny choroby. Po trądziku - reakcja na wewnętrzne problemy. Najczęściej jest to przewlekłe i nabyte choroby przewodu pokarmowego, dziedziczności, zaburzenia funkcji seksualnych i innych narządów wydzielania wewnętrznego, niewłaściwe dla tłustej pielęgnacji skóry, stres, leki, alergie i wiele innych. Bardzo często, trądzik może powodować zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. To chorobotwórczych bakterii w przewodzie pokarmowym i ogólnego zatrucia organizmu. Jeśli trądzik jest bardzo ważne, aby zidentyfikować przyczynę ich występowania, albo jesteś skazany radzić sobie z objawami, ale przyczyną jest „rozwijać”.

Ważne jest również, aby uspokoić wewnętrznie. Stres - najlepszy przyjaciel węgorzy.

Co robić? Odpowiedź brzmi - prawo po wyglądzie i dbać o ich zdrowie z młodzieżą, zwłaszcza dlatego, że jest zabawne.



Zacznijmy mycie. nie może być stosowany do mycia surową wodę z kranu. Tylko gotowane! A jeszcze lepiej - napary z ziół (rumianek, nagietek, babki, glistnik, Sage). 1 łyżka rośliny lub zbiór roślin wlać szkła wrzącej wody i odstawiono na godzinę, napięcia i użycia. można zamrozić i przetrzyj twarz po dokładnym oczyszczeniu z lodem. Ale używać ziół leczniczych powinien być dobry do mycia twarzy z użyciem siarki lub siarkę pieniędzy Tarno mydłem. Po przemyciu wodą i mydłem przemyć infuzji twarzy ziół, pocierać kostkę lodu, plasterek cytryny (który, podobnie jak inne). Osoba nie wytrzeć i pozostawić do wyschnięcia naturalnie.

W ogóle, wszystko troska jest skierowany do wysuszania skóry, w każdym razie nie może być „przetłuszczające” go. Użyj mleka lub śmietany kosmetycznych może być tylko usunąć makijaż oczu. Na tłustej skóry bakterie mnożą się bardzo szybko, a to nie może być akceptowane.

Wróćmy do oczyszczania skóry. Bardzo dobrze kilka razy dziennie (jeśli to możliwe), aby przetrzeć balsam do twarzy z salicylowy lub borowy Speer jest duża liczba z nich już w sprzedaży. Raz dziennie można użyć żel do skóry tłustej.

Wieczorem - jakość oczyszczania skóry z mydłem, balsam. Następnie można (i należy) stosować maskę.

wielka pomoc maska ​​z drożdży. Mieszać 20 g świeżych drożdży z kilkoma kroplami soku z cytryny i niewielką ilość 3-procentowego nadtlenku wodoru. Maska umieścić na 15-20 minut.

Innym dobrym maska. Pokonać białka w postaci stałej piany, dodać 1 łyżeczka sok z cytryny. Przytrzymaj przez 15-20 minut.

Dobry wysusza skórę i tę maskę. 2 łyżki nadtlenku wodoru 3-6 procent oraz 1 łyżeczka skrobia. Zmyć po wyschnięciu skóry.

Po zmyciu żadnego wlewu oraz maska ​​płukania ziół albo rozłożony z soku z cytryny lub octu jabłkowego, wodę. W kwaśnym środowisku drobnoustrojów chorobotwórczych nie rosną i umierają. Oczywiście - 15-20 maski co drugi dzień.

Bardzo dobry na noc, aby traktować każdy pryszcz Uzdrowienie celandine sok, nalewkę z nagietka salicylowy lub alkohol.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru