Pasteryzacja

Był też przypadek
Mój siostrzeniec obzhog prom całe klatki piersiowej, ramion, twarzy, szyi, uszu i koszulę przyklejone do ciała, który wszystko pęcherze i strupy,. Dowiedziałem się o nim w tygodniu gotowane krem ​​z ziół, a drugi z tych samych ziół gotowanego rosołu. Cierpiał w szpitalu, wziąłem watę i bandaże. Polary przemyto bulion zioła uszu, szyi, gdzie nie zabandażowane. Strupy zmywane, przepłukać na całe ciało i spalona. Ale po 15 minutach ciało było białe. Potem umieść smarować maścią. Nocą, żona zalane Bandaże wywar z ziół. Na drugi dzień, Umyłem rany wywar z ziół ponownie i ponownie namaszczony olejkiem .... Przez tydzień był już w domu.

Wywar z ziół i maści I dobrze przygotowane. Nie dozujący oraz jak ręku odbędzie trawa, tyle skarbów: orzech liści, liści pokrzywy, liść starszy, babki liści, glistnika i pnączy - cała roślina, liście i kwiaty badylya, liść liść malwa czarna psiankowatych, liść melisy , liść mięty, liść liści Artemisia i kocimiętki. Co to jest - nie ma znaczenia. Czy liści orzecha, glistnik, nagietek, starszy, pokrzywa. No, rezhu, że melyu przez maszynkę do mięsa i gromadzą się w naczyniu 1 część mieszanki ziół i 1 części dowolnego tłuszczu, oleju. Varia łaźni wodnej przez 4 Chasa (banku pokryty pokrywą cyny nie jest zamknięte). Cool - przesączono przez gazę. Chwast nie wyrzucić - umieścić w słoiku i przechowywać w lodówce. Pozostała jeszcze wrzenia na łaźni wodnej przez 15 minut. Ja ochłodzono i maści jest gotowy. Przed użyciem należy sprawdzić to: Spread na części próbki (w celu sprawdzenia, czy nie byłoby alergię). Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie, to trzeba traktować ciąg, paznokcie.
Są traktowane z pomocą Boga i mojej rady ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru