Zapalenie ucha środkowego, ale ludzie błędnie Napisać Amum!

Wiele środków ludowych, szukając od zapalenia ucha napisać "Amum”. Specjalnie na tę okazję pisaliśmy ten artykuł. To nie ma znaczenia dla osoby do poszukiwania Amum lub zapalenie ucha środkowego, będzie on nadal się odpowiednie przepisy i doradzić na leczenie. Z góry przepraszamy za szczególne błędy w tekście!

Zapalenie ucha (Amum) - zapalenie ucha, że ​​jest kilka rodzajów:



- Odkryty Amum - zapalenie ucha, Chociaż rozpala zewnętrznej części ucha, jest bardzo często powodują otarcia.

- średni Amum -  (Lub tyle próbują znaleźć Amum), zapalenie ucha środkowego w Ryan, w przestrzeni pomiędzy błony bębenkowej i ucha wewnętrznego. Istnieje wiele widoki zapalenia ucha środkowego na nich .. można przeczytać na wikipedia.

Objawy Amum uszuSharp i strzelanie ból w uchu jest pierwszą oznaką atita. Po pewnym czasie ze swojego ropą ucha. Gorączka. Dużym zagrożeniem jest Amum w którym jesteś ropa. Taki przebieg choroby może prowadzić do stanów zapalnych innych narządów.

Bardzo często, zapalenie ucha środkowego (Amum) pojawia się po podróży do morza. Prizzhaete cię od morza i wiem, że ucho boli .. i to trzeba coś zrobić?! Dobrze, że postaram się podać kilka praktycznych rad w tej kwestii - Jak leczyć Amum? w odniesieniu do konkretnych przypadków atita paragon, och przepraszam otitis media:

  • Z zapalenia ucha, nawet działa, doskonale radzą sobie aloes i kalanchoe. Weź kawałek liści na roślinie, kruszone, owinięte w gazę lub bandaż i wklej do chorego ucha jak najdalej w nocy. W porannym Usuń. Wybitnie zmniejsza stan zapalny i ropa ciągnie.
  • Pewnego dnia miałem silnego zapalenia ucha. Od uszu płynęła, jestem głuchy, poważnie zranić szyję, ale nie leki stosowane żadnej ulgi. Nalewka z propolisu uratowane na bimbru. I zwilżoną watę w nim i potarł bolące miejsca, a noc jest włożona do kawałka ucha pieczone cebule. Otitis minęło, rozprawa została przywrócona.
  • Pewnego dnia mój mąż i ja poszliśmy na rowerze i zapomniał nosić kask. Z tego powodu zdecydowanie dmuchane ucho, a byłem chory zapalenie ucha. Doświadczyłem wiele bólu, ale nie poszedł do szpitala i poprosił o pomoc do „babci”. Przejrzał spoiwa, znalazłam przepis gazety z bólem ucha i zdecydowaliśmy się go używać. Leczenie następujące: umieścić w ból ucha plaster cebuli i owinąć głowę ciepły szalik. Procedurę powtarza się rano i wieczorem. Nie mam nic do zrobienia, więc kilka dni i pozbył zapalenie ucha
  • Kiedy miałem 14-15 lat, często chory zapalenie ucha. Leki przepisywane przez lekarzy przyniósł tylko chwilową ulgę. Ktoś poradził ogrzać uszy zwykłej lampy biurko. Powódź światła mają być kierowane tak, że dostaje się do ucha. Jeden ogrzać mnie było na tyle, aby zatrzymał się uszy bolą. Teraz za każdym razem, jak tylko ból jest odczuwalny natychmiast ogrzewa uszy lampę. Wkrótce zapalenie ucha środkowego czy nie przeszkadza mi.
  • Kiedy zapalenie uszu (atite) dzieckiem w herbacie srebra (musi!) Łyżka, wlać świeży sok z cebuli, trzymać na ogniu, aż brzegi łyżką będzie wydawać się małe pęcherzyki, jasny, chłodny (temperatura próbki, kładąc łyżkę do policzka), a następnie wlać sok dziecko chore ucho.
  • Zapalenie uszu (Amum) matki matki traktować w ten sposób. Ona pieczone w bańce piekarnikiem, wycisnąć sok z niego i pochowano go w ból ucha. Jeśli nie ma temperatury, nadal można pocierać piersi sok, podeszwy stóp i iść do łóżka.
  • Chcę zaoferować receptę leczenia atita który podzielił się ze mną mężczyzna. Poszliśmy z nim do autobusu, mówi. Podczas rozmowy powiedział, że natychmiast po odbyciu służby wojskowej chory zapalenie ucha. Ciężko stał słuchu, a na poduszce po spaniu więcej niż raz pokazał ropa. Wielokrotnie leczony w szpitalu, ale bezskutecznie. I ktoś powiedział mu kopać w uszach ciepły tłuszcz królik. Wyjął myśliwych w wieczór ogrzewa uszy ciepły piasek, wlewa w woreczkach, a tłuszcz topiony kapała do obu uszu. Tak jak kilka dni i zapomniałem o otitis zawsze.
  • Mam sprawdzony przepis na zapalenie ucha środkowego. Gdy uszy są gorące, surowa cebula, pokrojone na pół, wyjąć połówki więcej płatków i wypełnić opuszczone kminek siedziska. Następnie połowę krotnie owinąć wątku i cebula piec w piekarniku. Gdy wszystko jest gotowe, wyjąć żarówki kminek i pozostały sok zakopać 2-3 krople w każdym uchu. Wykonaj procedurę 2 razy dziennie do czasu wyzdrowienia.

Ogólnie mówiąc. Amum lub zapalenie ucha .. jak chcesz, jest to niezbędne do leczenia. Choroba ta może mieć konsekwencje masy. Począwszy od tymczasowego głuchoty, a kończąc na zakażenia głowy. Na początek jakiegokolwiek leczenia z powyższym proponuję wizytę u lekarza!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru