Świece z papaweryny w ciąży

Przygotowanie do zostania matką, każda kobieta stara się wyeliminować wszystkie szkodliwe czynniki, które mogą wpłynąć na przyszłe zdrowie dziecka. Ale mimo wszystkich wysiłków, czasami powoduje stan ciąży lekarza o przepisanie jakiegoś leku, aby poprawić jego samopoczucie - świece z papaweryny.

Właściwości świece z papaweryny

Papaweryna - leki przeciwskurczowe, który relaksuje i likwiduje bolesne warunki. Świece z papaweryna są leki, które są sprawdzone i są zaprojektowane, aby pomóc kobietom w ciąży poradzić sobie z problemami. Zazwyczaj są one przypisane, Jeśli kobieta w ciąży ma macicy hypertonus, przeciągając ból w jamie brzusznej. Świece z papaweryny zalecane jako leku przeciwnadciśnieniowego który poprawia przepływ krwi do macicy, a także pozytywny wpływ na rozwój płodu. Papawerynę wytwarzają więcej w formie iniekcji, w postaci tabletek.

Świece z papaweryny w ciąży

Najczęstszym stanem, w którym wyznaczył świecę - jest macicy hypertonus, prezentując ryzyko przedwczesnego zakończenia ciąży. Kiedy hipertonia mięśnie macicy są napięte przez cały czas, co może spowodować poronienie. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy rozluźnić mięśnie macicy. To pozwala na wykonywanie świece recepcja z papaweryny. Oni pomagają obniżyć ciśnienie krwi i zmniejsza napięcie mięśni gładkich narządów. Świece z papaweryna wielki wpływ na narządy jamy brzusznej, bez powodowania negatywnego wpływu na płód.

Zastosowanie świec z papaweryny w ciąży



Regularne stosowanie świec z papaweryny produkuje słabe działanie uspokajające, a kobieta w ciąży staje się mniej drażliwe. Ale świece z papaweryny i może powodować działania niepożądane. Należą do nich nudności, pocenie się, zaparcia i senność. W rzadkich przypadkach stosowanie świec z papaweryna mogą powodować alergie i spadek ciśnienia.

Większość używa świece z Papaweryna kobiet ciężarnych łatwo tolerowany, i mogą być używane przez długi time.But samoleczenia w okresie ciąży jest przeciwwskazane, więc jeśli masz jakiekolwiek problemy lub ból należy natychmiast skonsultować się z lekarzem, który zaleci właściwe dawkowanie. zwykły świece z dawką papaweryna: 2-3 czopki dziennie w regularnych odstępach czasu. Lek jest dogodnie podawać na własną rękę, a to ma wpływ natychmiast.

Świece z papaweryny Przeciwwskazania:

W czasie ciąży, stosowanie świec z papaweryny jest przeciwwskazane, jeśli przyszła mama ma problemy ze zwiększonego ciśnienia wewnątrzgałkowego, tachykardia, zaburzenia czynności wątroby, tarczycy. Jest to niemożliwe, aby wziąć świece z papaweryny w okresie ciąży, jeśli występują problemy z nerkami.

Zastosowanie świec z papaweryny w ciąży

Ponadto, należy uważnie śledzić dawkę leku. K Objawy przedawkowania są zaburzenia serca i widzenie, podwójne widzenie, zawroty głowy. W przypadku wystąpienia takich objawów jest pilna potrzeba, aby zatrzymać odbiór świece i zasięgnąć porady lekarza. Lepiej jest, aby wydłużyć czas odpoczynku i znaleźć powód do wypoczynku, w celu łagodzenia bólu.

Świece z papaweryny w ciąży: opinie

Do mniej doświadczenia w powołaniu lekarza przyjmowania świece z papaweryny można zobaczyć informacje zwrotne dla kobiet, użyłem tego leku podczas ciąży. Niektórzy uważali ich korzystny wpływ, podczas gdy inne - nie, w każdym odwołaniu nie było napisane, że przyniósł szkody. Oczywiście, w każdym przypadku, świece z papaweryny może wyznaczyć tylko lekarz, a także zrezygnować z powoływania.

  • Olesya: „To jest bardzo dręczony hipertoniczność macicy, a 33 tygodni przydzielono świece z papaweryny razem z tabletkami Magne, potem leżałem. Ale nawet bez pigułki świece również pomagał w porządku. Włożyłem je codziennie przez 3 tygodnie. Potem zaczęła się umieścić 3P. dziennie, żadnych skutków ubocznych nie było. I mój lekarz powiedział, że Świece te podczas ciąży pomóc wielu, jeśli nie ma poważnych problemów. "
  • Alain: „Pod koniec ciąży, macica mi cały czas tonem został zapisany tylko świece z papaweryny. Magnez nie pomaga, umieścić świecę z papaweryny i od razu stało się łatwiejsze. Wiem, że stosowanie w czasie ciąży przez długi czas i są w porządku, nie wpływają na rebonochka, a nawet przy wysokich ciśnieniach do pomocy. "
  • Olga: „Mam wyznaczony świece w drugim tygodniu, umieścić 10 dni z rzędu w nocy. Gdy tylko poczuł się nieswojo, wystarczy umieścić świecę. Pomogło mi, iz tonu iz bólu. "
  • Irina: „Byłem w bólu, umieścić 10 dni, a ból znika. Świece dobrze macica relaks, Często korzystali z nich "
  • Alla: „Kiedyś też je, gdy żołądek jest wyciągnięta, a gdy zachowanie było powszechnie przepisywany kurs.”

Zobacz także:

Świece z papaweryny praktycznie żadnych przeciwwskazań i najczęściej przepisywane w czasie ciąży, gdy ciągnąc bóle brzucha i macicy wzmożone. Zmniejsza to ryzyko samoistnego poronienia i porodu do silnego i zdrowego dziecka. W czasie ciąży nie powinno się brać żadnych leków, ale w niektórych przypadkach powołanie świece z papaweryny jest uzasadnione, ponieważ nie mają one negatywnego wpływu na płód i pozwalają mama się uspokoić.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru