Walka Szkolenie: sensacje. Przygotowanie do zostania matką!

Braxton-Hicks lub skurcze szkoleniowe bezbolesne skurcze macicy, które rozciągają się około 1-2 min. i występują sporadycznie. Łatwo pomylić z nazwą rodzajową, ale mają różnice.

Różnice między okresami szkolenia tribal

walka Szkolenie: sensacja

  1. Skurcze praktyce występuje losowo, przy czym w ogólnych pojawia się w przybliżeniu w równych odstępach czasowych;
  2. W przeciwieństwie ogólne, szkolenie walka nie mają tendencję do częstych, wzmocnienie i wydłużenie;
  3. W celu ustalenia, czy nie poszedł do pracy, lekarze wyglądać stan szyjki macicy w czasie. bóle porodowe obejmować wygładzanie i aktywnego ujawniania szyjki macicy i szkolenia przygotowuje macicę tylko dlatego, że zmiany nie są tak intensywne.

Gdy nie są kolej trenuje?

Pojawienie się szkolenia (wstępne) lub skurczów zależy od ciała kobiety. Najczęściej nie pochodzą one nieco później niż 20 tygodni. Jednak wiele z nich zaczyna odczuwać je znacznie później. W niektórych przypadkach, w ciąży w czasie ciąży nic nie przypominający wstępny atak czuć.

Z reguły fałszywe skurcze występują przez cały okres ciąży. Przy zbliżaniu się porodu, szkolenie, Co do zasady, stają się coraz częstsze, Wzrost i ich intensywności.

Nadal nie ma konsensusu co funkcja jest wykonywana przez skurcze Braxtona-Hicksa. Niektórzy naukowcy uważają, że są one częścią procesu przygotowania macicy do porodu, czyli przyczynić się do jej tzw „dojrzewania”. Inni przedstawiciele nauki nie widzi to jako proces funkcji specjalnych, ponieważ nie prowadzi do żadnych zmian w szyjce macicy. To „dojrzewa” lub bezpośrednio w czasie porodu lub w pierwszych regularnych skurczów.

Zobacz także:

Bolesny trening walka



Jak tylko owoce wzrośnie, trening walka może stać się bolesne. Można nawet wydawać, że jest to bóle porodowe. Jednak intensywność, czas trwania i częstotliwość będzie powiedzieć, że jest to tylko proces przygotowawczy, jak pozostaną one nieregularne. Skurcze te mogą zanikać całkowicie lub zasadniczo osłabiony.

Jeśli wygląd skurcze Braxtona-Hicksa czujesz dyskomfort, należy trochę odpocząć. Można pójść na spacer na świeżym powietrzu, lub odwrotnie, aby położyć i zdrzemnąć. Taka zmiana rodzaju działalności pomogą Ci poradzić sobie z bólem. Jeśli lubisz uzdatniania wody, można czasem użyć ciepłą kąpiel w celu zmniejszenia dyskomfortu.

walka szkolenia przeszkadza ci tak mało, jak to możliwe, zaleca się przestrzegać Niektóre zasady:

  • Jeśli występują one podczas małego wysiłku, po prostu chodzić po kawałku lub położyć;
  • Nie stój na nogach przez długi czas;
  • Pozwól sobie dużo odpoczynku i snu;
  • W żadnym wypadku nie palić, nie pić alkoholu i nie biorą leki są przeciwwskazane u kobiet w ciąży;
  • Nie idź do kąpieli, tak aby nie wywołać przedwczesny poród;
  • Wyrzucić stosowanie różnych niebezpiecznych produktów spożywczych.

Jeśli Skurcze Braxtona Hicksa zbyt częste, Należy skonsultować się z ginekologiem. Może trzeba hospitalizacji z powodu wzmożone napięcie macicy we wczesnej ciąży może spowodować poronienie, a później - przedwczesny poród. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów z nienarodzonego dziecka, nie zapomnij, aby poinformować lekarza o wszelkich zmianach w swoim stanie.

walka Szkolenie: sensacja

Istnieje również kilka objawy lękowe, odkrywają, że należy natychmiast skonsultować się z lekarzem:

  • Jeżeli wieku ciążowym poniżej 37 tygodni, a walki towarzyszy wodnisty lub krwawa wydzielina z pochwy;
  • Skurcze towarzyszy silny ból w dolnej części pleców i pojawienie się plam krwi;
  • Jeśli okres ciąży przekroczyła 37 tygodni, odkryli krwawienie;
  • Myślałeś, że osłabione ruchy płodu;
  • Można by pomyśleć, że woda zaczęła się cofać.

Podczas uruchamiania szkoleniowy walkę: opinie

Swietłana: Mam Braxton-Hicks rozpoczął siódmy miesiąc. Były rzadkie i bezbolesny. Teraz mam 39 tygodni, a zwiastują narodziny są coraz bardziej odczuwalne są jednak, jeśli tak jak jego żołądek lub pat.

Katarzyna: I prawie nie czuć walkę treningową. Zauważyłem je tylko wtedy, gdy położyła rękę na brzuchu. Dzień przed narodzeniem, czułem walki, pomyślałem, że prawdziwe, ponieważ są wzmacniane, a odstęp między nimi zmniejsza się. Okazało się, że jest to tylko trening.

Marina: Nie ma ich w ogóle. Na dzień przed terminem zaczęła rodzić. Myślałem, że zapowiedzi dostawy. I przyszedł do szpitala, aby zobaczyć się z lekarzem. Okazało się, że już rodziły. Po 3 godzinach dostałem moje dziecko!

Zobacz także:

Odczucia z Braxton-Hicks są różne i zależą od danej osoby. Pomimo faktu, że zwykle nie powodują żadnych zmian, jeśli dyskomfort jest odczuwalny bardzo silnie lub pojawiają się inne. Niepokojące objawy, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru