Za pomocą takich środków Wygrałem lactostasis

Okrąg pisze o korzyściach płynących z karmienia piersią oraz o tym, co zrobić, gdy mleko nie wystarczy. Ale o to, gdzie się udać, gdy jego partii, a co to znaczy, nie będzie znaleźć informacje w dowolnym miejscu. Więc postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem.
W szpitalu, stale powiedział, że trzeba zlać po każdym karmieniu. Tak zrobiliśmy. Ale kiedy został zwolniony ze szpitala i okazało się, że dziecko dławiąc się nadmiaru mleka stał zlać tylko gdy skrzynia była wypełniona silne i bolesne. Wszakże w tym samym szpitalu powiedzieli mi, „będzie zlać - mleko będzie więcej. „Jest jeszcze i pielęgniarka powiedziała, że ​​można zlać trochę tuż przed karmienia niemowlęcia łatwiej. Dwa dni później, wieczorem podniosłam temperatura wynosi trzydzieści osiem i pięć, klatka piersiowa boli. Zadzwoniłem do znajomego pediatra, mówi, że powinno być dobrze, aby zlać, a następnie dać dziecku pierś. Zrobię wszystko, temperaturę trzydzieści osiem i dwa. Rano, temperatura od trzydziestu ośmiu lat, jestem rodzaju ulgę, pić paracetamol, a temperatura spada do trzydziestu sześciu i sześciu. Przez wieczorem wzrasta do trzydziestu dziewięciu. Wpadłem w panikę w biegu rano do ginekologa, ona powołuje kuracji antybiotykowej zdekantować przed i po karmieniu, wódka kompresuje między karmieniami, Vishnevsky maści w nocy i zmniejszyć ilość spożywanego alkoholu do maksimum. I wykonywać wszystkie zalecenia dzień, dwa, trzy. Nie ma poprawy. Po kompresji, temperatura przekracza 40. Myśli zaczęły szybować - zapalenie sutka. Ja podszedłem do sieci. Okazuje się, że gorący okład zrobić na 20-30 minut przed podaniem, a następnie dobrze zrobić zimny (liście kapusty, twaróg) kompres. Następny będzie natknąć się na dziwny przepis - stosowane do klatki piersiowej pacjenta pieluch obmochennye. Postanowiłem wziąć. Po dwóch pieluch, temperatury trzydzieści siedem i siódmej wieczorem. Innym umieścić na noc. W godzinach porannych nie wierzę mu e-termometr (wyceniać rtęć), temperatura zdrowej osoby. Więc siedzę i myślę, że po wszelką pomoc: pompowanie drogiego laktatora (mąż kupił, widząc moje męki), kurs antybiotyków lub opisane pieluchy.


W ogóle, tutaj takich środków Wygrałem lactostasis. Teraz zlać rano, o ósmej, po karmieniu obie piersi przy każdym karmieniu i po odpowiednim piersi.
Teraz mamy jeden i pół miesiąca, w nocy zaczął jeść mniej, mleko stopniowo wraca do normy.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru