Perfumy z feromonami: Opinie

Każda kobieta chce łatwo podbić płeć przeciwną. I ona jest gotowa do tego używać różnych sposobów: zdolność do gotowania, wygląd, uwodzicielski zachowanie, lub afrodyzjaki. W ostatnich latach naukowcy zaprezentowali kolejną niespodziankę w postaci feromonów, które czynią ich wpływem ludzie czuć zainteresowanie kobiety. Firma natychmiast zareagował na te informacje i stworzyć perfumy z feromonami, które obiecują kobietom, że one po prostu nie będą światła na zewnątrz od fanów. Więc czy to faktycznie zauważył kobietę, która próbowała perfumy z feromonami.

Perfumy z feromonami: pozytywne recenzje

Na jednym z forum kobiet było pytanie: „Chcę spróbować perfumy z feromonami, ale nie wiem, czy wydać pieniądze na nich, czy oni mają takie cudowne sposoby, jak obiecał. Jeśli ktoś go próbował, proszę napisać o swoich wrażeniach ".

  • Natalia: „Kupiłem te duchy do wzmocnienia relacji z mężczyzną. W ostatnich latach staliśmy zimno do siebie. Rezultat jest widoczny, ale nie od niego. Poszedłem do pracy ze mną na autobus spotkał człowieka. A w pracy pokazał prawdziwą kolega procentowej, z którymi nie wiadomo od kilku lat. Duchy były warte 1000 rubli. Zawierają one żadnego alkoholu i mają słaby zapach. Trzyma przez około 3 godziny, ale ile są feromony, nie wiem. "

  • Olga: „Myślę, że część efektu feromony perfumy uzyskuje się poprzez autohipnozy. Mój przyjaciel kupił sobie małą butelkę, ale powiedział, że nie ma wynik. I zauważyli zmiany w zachowaniu młodego człowieka. Czasami używam kilka kropli. "
  • Irina: „Próbowałem takich duchów, kiedy byłem trochę młodszy. uwaga zdecydowanie męska, więc myślę, że są one ".
  • Lisa: „Przyniosłem znajomego perfum z feromonami. Zdecydowałem się umieścić na perfumy Zanim odwiedzicie klub. Wieczór zakończył się sukcesem. Zdecydowałem się na zakup takich samych. Mam nadzieję, że nie będzie gorzej, choć zapach mają inny”.

Perfumy z feromonami: mieszane opinie



Wpływ stosowania feromonów jest dość trudny do uchwycenia, zwłaszcza jeśli nie jest specjalnie zwrócić uwagę na niego. Może dlatego, że tam są opinie, które zawierają zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

  • Alina: „Pracuję w firmie kosmetycznej i otrzymał zadanie, aby sprawdzić działanie tych duchów. I przeprowadził ankietę wśród moich klientów. Większość powiedział, że żaden efekt nie zauważył. Jednak niektóre kobiety zostały zachwyceni stosowania perfum. "
  • Amelia: „Spójrz swoją siostrę, która po prostu chwaląc perfumy z feromonami i postanowił kupić. Zapach mi się nie podoba, jakiś chorowitym-słodki. Wieczorem spotkaliśmy się z młodego człowieka, którego poznał ponad rok. Powiedział, że zmieniły się na duchu. Efekt był zdecydowanie. Powiedzieli koledzy, wszystkie na raz zdecydują się na ich zakup. Nikt nic nie mówił, ale po cichu zarumieniła cały następny dzień. Moja opinia jest taka, że ​​feromony wpływają kobiet, zmuszając je otworzyć, a ludzie po prostu reagują na niego. Ale zbyt często nie jest konieczne stosowanie takich alkoholi. tracą życie. "

Perfumy z feromonami: negatywne opinie

  • Elena: „Wierzę, że duchy z feromonami - nie więcej niż inna bajka. Jeśli kobieta kupuje takie duchy, ona po prostu uważa, że ​​ludzie zaczną zwracać uwagę na nią teraz. I zaczyna zachowywać się bardziej pewny siebie, zrelaksowany, co po prostu przyciąga ludzi. Podobny do autohipnozy, ale z pomocą feromonów. "
  • Swietłana: „Perfumy z feromonami kupił dziewczynę. Ale nie było odpowiedzi, ale kot był tam przez cały czas. "
  • Alain: „Kupiłem duchów 3 razy za pośrednictwem sklepu internetowego. Obiecał natychmiastowy efekt. Podobało mi się ich smak, ale nie mogę powiedzieć o natychmiastowym. Nadal wierzę, że ważne jest, aby znaleźć odpowiedni zapach, który doprowadzi do uciesze mężczyzn. "
  • Dasha: „Ja też przez jakiś czas sprzyjał duchy z feromonami. Pierwszy kupiłem razem z przyjacielem, po czym - ze względu na zainteresowania. Było widoczne, że duchy powodują efekt, ale nie we wszystkich mężczyzn.

Perfumy z feromonami: kilka ciekawych opinii

  • Irina: „Głównym zadaniem tych duchów jest przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Ich działanie opiera się na zapachy i feromony, które są dodawane do ich składu. Zapach może nie podoba. Najważniejsze jest to, że ich stosowanie było efektem. Chcę podzielić się kilka tajemnic do ich stosowania. Takie duchy są najlepiej stosować na nadgarstkach, za uszami i na szyi. Jest szybsze odparowywanie duchów i ich wpływem. Mogę powiedzieć, że z uwagi na dość ludzi, ale nie wiem, czy jestem tak dobry jak feromony lub akt ".

  • Galina: „Duchy pracują bez zarzutu. Sprawdziłem jeszcze 5 lat temu. Przy zakupie po raz pierwszy, nawet cena była śmiesznie. Chcę opowiedzieć historię. Mój przyjaciel był w depresji po 6 miesiącach po porodzie. Jej mąż Gruzini, i myślała, że ​​ją zdradza. Uznałem, że całkowicie stracił swoją atrakcyjność dla niego. Pracowałem z jedną kobietą, uroku i odwołania od niej były po prostu wspaniałe. Jednak ona nie była taka piękna. Doradzała kupić perfumy z feromonami. Zamawiać w internecie, to wstyd. Jej mąż powiedział jej, że będzie wkrótce w domu. Przyniosła ona sama, perfumowane i czeka. I przyszedł do brata męża, który nawet nie zwracał uwagi na nią, bo ona nie jest gruziński. Nieco później pojawił się mąż, a on musiał wysłać do domu jego brata. Jeśli krócej powiedzieć, że po raz kolejny przyjaciel czuł się podobało. "

Zanim zdecydujesz się kupić perfumy z feromonami, zapoznać się z informacjami na temat feromonów sami nie kupić fałszywy. Takie duchy nie są tanie. Ich skład nie musi być alkohol, ponieważ pod jego wpływem feromonów są zniszczone. Uważa się, że feromony są bezwonne, ale tak nie jest. Lekki zapach prezentują. Pomagając duchy z feromonami lub nie jasno odpowiedzieć nie pomaga i opinie, ale jeśli masz szansę, aby z nich korzystać, aby czuć zainteresowanie mężczyzn, konieczne jest, aby go używać.

specjalnie dla LadySpecial.ru- Julia

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru