Maść gioksizon: Wskazania, instrukcje użytkowania, real

leki przeciwbakteryjne i przeciwzapalne są przedstawiane w aptekach w dużej ilości, a pasowanie utracone w trakcie swojego wyboru. Maść „gioksizon” nie każdy zna dla konsumenta, ale atrakcyjny ze względu na jego przystępność, a także pozytywne opinie w mediach elektronicznych. Który koncentruje się na leku, w każdym przypadku należy go stosować?

Z tego, co pomaga maść „gioksizon”?

Gioksizon przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym

Lek jest przeciwbakteryjny i przeciwzapalny środek, koncentruje się tylko na zewnętrznej aplikacji: śluzowej i otwarty skóra. Jego działanie przejawia się zmniejszeniem swędzenie i zaczerwienienie, obrzęk usunięcie, zmniejszenie w obszarze zapalenia, hamowanie syntezy białka, i prostaglandyn. „Gioksizon” nie wydaje się w postaci maści, zamkniętą w rurze metalowej. Waga - 10 g

  • Aktywne składniki leku - octan i chlorowodorek oksytetracykliny, hydrokortyzon, której część 1 g 30 mg i 10 mg. Oksytetracyklina należy do kategorii antybiotyków tetracykliny i ma bezpośredni wpływ na zapalenie patogenu. Hydrokortyzon należący do grupy glukokortykosteroidów, - hormony, które mają zdolności do usuwania swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk, a także hamuje reakcję alergiczną.

W odniesieniu do wskazań do stosowania maści „gioksizon”, tutaj lista jest naprawdę imponująca, jeśli nie określi, to można twierdzić, że jest to dopuszczone do stosowania na absolutnie żadnych chorób skóry - od prostych ukąszenia owadów i wysypki spowodowane przez alergie, do róży na dużych obszarach , Jednak przyczyną alergii remedium nie poprawne. Jedynym obszarem, w którym zakazane stosowanie leku - osoba. Co „gioksizon” maść można stosować?

  • Zapalenie skóry różnego pochodzenia, w tym alergicznego, łojotokowe, ropne itp
  • Rumień i wypryski, w tym wysiękowym.
  • Erysipelatous zapalenie skóry i otwarte rany z infekcji.
  • Zmiany martwicze skóry, obciążone przez wyładowanie ropne.
  • Zapalenie mieszków włosowych.
  • Erozja śluzówki, wrzody żylaki.
  • Oparzenia jakimkolwiek stopniu.
  • Ukąszenia owadów i wysypki alergiczne.

Trzeba też pamiętać, że niektórzy konsumenci użyć maści „gioksizon” do czynienia z wysypki spowodowane niestabilności hormonalnej: trądzik, pryszcze, wągry. Regulamin załączony do leku, takie zalecenie nie ma jednak niektórzy eksperci przyznają takie niekonwencjonalne wykorzystanie funduszy, ale należy również unikać stosowania go na twarzy.

Ponadto, istnieją przypadki traktowania „gioksizon” opryszczka, które jest zakazane przez producenta z powodu dysonansu między składnikami czynnymi leku, a czynnik sprawczy opryszczki. Dlatego też rzadkie pozytywnych opinii nie powinien być postrzegany rekomendację dla akcji: jest prawdopodobne, że były one nie wyjątkiem od reguły, czy diagnozy „opryszczka” została wydana przez pomyłkę.

Zobacz także:

Maść „gioksizon”: instrukcje użytkowania



Jest ona określana przez złożoności gioksizon choroby

Oficjalne oświadczenie zakazuje użycia leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat, a także gruźlicy i raka skóry (w tym raka), w okresie ciąży i laktacji, u pacjentów z nietolerancją aktywnych składników maści i wysokiej wrażliwości organizmu. Skutki uboczne leku są rejestrowane rzadko, najczęściej wyrażone swędzenie i wysypka alergiczna ustępuje po zaprzestaniu terapii.

  • Stosowanie leku zależy od stopnia złożoności choroby: tradycyjny schemat polega na zastosowaniu niewielkiej ilości maści na obszarze zagrożonym i jego dystrybucji cienkiej warstwie. W razie potrzeby, można nałożyć cienką gaza lub tkanina bandaż pokrywający obróbce powierzchnię.
  • oznacza częstotliwość stosowania nie powinno przekraczać 3 razy dziennie, czas przebiegu określona przez lekarza lub orientacja jest wykonywane przez pacjenta. Maksymalny czas trwania leczenia wynosi 14 dni.
  • Jeśli trzeba użyć „gioksizon” na twarzy, aplikacja odbywa się lokalnie 1 raz dziennie. Przebieg leczenia jest skrócony do 10 dni. Korzystanie maść może mieć dzieci poniżej 12 roku życia, w tym noworodków, ale tylko pod nadzorem lekarza prowadzącego.

Maść „gioksizon”: Opinie lekarzy i konsumentów

Reakcja na lek od zwykłych użytkowników, jak widać z dużą liczbą komentarzy na stronach internetowych osób trzecich, bardziej pozytywne niż negatywne. Oznaczono i jego magiczne właściwości w odniesieniu do stanu zapalnego, które ustępują w krótkim okresie czasu, a także zdolność do rozpuszczania małych nowotworów. Istnieją jednak mniej niż entuzjastycznych opinii. Gdzie znaleźć prawdę?

IreneWszyscy, którzy kiedykolwiek natknąłem wirusem opryszczki, rozumiem - ta infekcja nie ukrywa żadnej warstwy fundamentu, zwłaszcza jeśli nagle wysiadł na błonę śluzową nosa podczas aktywnego katar lub wargi. Z takiego „szczęścia” w domu nie wychodzić, więc pribegnesh i babci recepty typu „korvalola” i pasty do zębów, a jakiekolwiek reklamowanego leku.

Maść „gioksizon” poradził mi siostrę, jej lechivshaya pozbawiać: tak chwalił, że był to grzech się oprzeć. Kupiłem gęsta warstwa pokryta ich opryszczka, siedzieć i czekać. Moja pierwsza myśl - lał wodę? Każdy, kto przyżegane ten ból, wiem, że nie jest to niesamowite uczucie zwężenia, a tu, przeciwnie, jakby namaszczony tłuszczu - bardzo ładne. Przed pójściem do łóżka uderzył ponownie, i zapomniane aż do rana. Pamiętałem wieczorem następnego dnia, dostał się do lustra, spojrzeć - i tam moja opryszczka zmniejszyła się o połowę. Regularnie namaścił go przez 2 dni, po którym ból jest rozwiązane się. Teraz trzymać w apteczce rurkę zapasowego - nagle ma wyjścia awaryjnego ponownie.

AnnaJa jestem posiadaczem bardzo wrażliwą skórę i czuję wszystkie związane z nimi wady: w szczególności, stały podrażnienia po goleniu szalony. Że maszyna, że ​​podróż do kosmetyczki - równie przyjemne i bolesne w ciągu najbliższych 2-3 dni. Po raz kolejny, wyrzucanie dużej ilości żelu chłodzącego, to poszedł w farmacji i dzikich oczach zadawane farmaceuta „nic”, przedstawione na skalę tragedii. I wyciągnął maść grosz, który Będę szczery, to nie uwierzyła. Ale stracić 34 rubli (czyli ile powinna tuba 10 g) nie będzie przykro.

Konsystencja jest bardzo tłuste, dość grube, pachnie jak wszyscy medyczny - subtelnie i nie powodując żadnych emocji. Struck po depilacji natychmiast okazją do wygrzewania przez 15 min., Osad usunięto stosując papierowy ręcznik. Ból i zaczerwienienie w ciągu dnia były mniejsze niż oczekiwano, ale nadal obecne. Tydzień później (nowy depilacji), powtórzyć procedurę, oglądając ten sam efekt. Około piątej depilacji stwierdzono, że wynik z nagromadzenia maści: naprawdę nie było tak bolesne golą nogi. Jedyną rzeczą, którą chcę zwrócić uwagę - mój bardzo jasna cera „gioksizon” mały żółty, spłukiwanie tylko jeden dzień później.

Tatiana: Po wysłuchaniu i dużo czytać o magii Effect „gioksizon” w odniesieniu do każdego typu trądziku, zdecydowałem się umieścić się na eksperyment: Mam kilku dużych trądzik i czyraki na plecach i twarzy. Ten ostatni nie dotykać, słuchać ostrzeżeń w instrukcji i na plecach, z pomocą męża, zadane. Gęsta warstwa, wszystko jak trzeba, czekać aż do wchłonięcia. 4 dni, aby powiedzieć powtarzających się działań, rano i wieczorem, ale rano piątego dnia nie rozumiem, dlaczego to czynię: trochę zapalenie zmniejszone, ale tylko nieznacznie. I zaczęliśmy się odkleić wokół głównego punktu. Jedyną rzeczą, która naprawdę miała miejsce - świąd w czyraki. Co do reszty, nie ma magicznego działania.

Co do opinii lekarzy na maść „gioksizon”, to jaśniej niż konsumentów - jednogłośnie uznał, że lek w swojej kategorii jest jednym z najlepszych, jeśli nie wystarczy do pracy na czynnik zakaźny, ale także łagodzić skórę. Plus uzyskanie niskich kosztów i maści, jak również jego dobrą tolerancję przez większość pacjentów. Jedyną wadą, która jest izolowana specjalistów - umiejętność malowania przygotowanie skóry, która odbywa się w krótkim czasie.

Zobacz także:

Tak więc, podsumowując powyższe, można twierdzić, że maść „gioksizon” z ceną prawdziwym odkryciem, ponieważ wszystkie obietnice producenta są przeprowadzane, a skutki uboczne są bardzo rzadkie. Ale ze względu na fakt, że podstawą leku - hormonów i antybiotyków, używać go bez konsultacji z lekarzem silnie zalecane, zwłaszcza jako terapia długoterminowa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru