Erespal: opinie. Używanie narkotyków i jego analogi

Erespal - skuteczny lek, który jest szeroko stosowany w leczeniu chorób oskrzelowo-płucnych. Dzięki niemu można łatwo vylechitbronhialnuyu niedrożność normalizować odkrztuszanie i przywrócić wymianę gazową w płucach. Erespal szeroko stosowane w leczeniu dzieci, ma on praktycznie żadnych dowodów.

Erespal: analogi

Istnieje kilka bardzo skuteczne analogi erespal które pokrywają się z tym lekiem substancji i uwalniania postaci czynnej.

Erespal: Opinie

  1. Jeden z tych analogów jest BronhoMaks. 5 g preparatu zawiera 10 chlorowodorek mgfencpirida i skutecznie zwalcza chorób oskrzelowo-płucnych. będzie w stanie poradzić sobie z manifestacji alergii z Otolaryngology, całorocznego i sezonowego alergicznego nieżytu nosa, objawy krztusiec, odra i objawów oddechowych grypy, ostre i przewlekłe zapalenie górnych dróg oddechowych i dróg oddechowych łatwo. BronhoMaks, dokładnie tak, jak Erespal dostępny w postaci tabletek i syropu.
  2. Inspiron - kolejny dobry analogowy erespal, pokrywający się z substancji czynnych i kodu ATS. Może być stosowany w leczeniu różnych stanów zapalnych dróg oddechowych, układu oddechowego objawy odry i infekcji grypowych. Inspiron ma wyraźne działanie przeciwzapalne, zapobiega zwężenie oskrzeli. Jest on wytwarzany w postaci syropu i tabletek.
  3. Fosidal- skuteczny i tani erespal analogowy. Jednak można je znaleźć tylko w postaci syropu, ale to nie przeszkadza mu okazyvatotlichnoe rozszerzający oskrzela, działanie przeciwzapalne i przeciwhistaminowe. Ze względu na tę samą substancję czynną co w erespale, Fosidalpokazan w krtani, zapalenia zatok, zapalenia ucha, rhinopharyngitis niewydolności oddechowej, zapalenia oskrzeli, chorób układu oddechowego i astmy.

Prezentowane analogi różnią się jedynie cenę i nazwę. Mogą być stosowane w leczeniu dzieci (2 lata), ale stosować ostrożnie w czasie ciąży.

Lek Erespal: Opis i zastosowanie



Erespal: Opinie

Główny składnik aktywny jest fenspirydu erespal - substancja o działaniu przeciwzapalnym, rozszerzającym oskrzela, przeciwhistaminowym i przeciwskurczowe ma działanie svoystvami.Lekarstvo stymuluje wydzielanie. Erespal stosowane w leczeniu ostrych chorób zapalnych dróg oddechowych, w tym: nieżyt nosa, astma oskrzelowa, zapalenie zatok, zapalenie gardła, zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie nosa i gardła, itd.

Lek jest zazwyczaj w połączeniu z innymi. Leków, w tym antybiotyki, leki przeciwwirusowe i wykrztuśny. Pomimo swoich cudownych właściwości, Erespal ma swoje przeciwwskazania:

  • Dzieci do 14 lat (w tabletkach);
  • Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i laktacji;
  • W przypadku nadwrażliwości na składniki aktywne.

W niektórych przypadkach, Erespal może powodować działania niepożądane, wśród których są następujące:

  1. nudności;
  2. ból brzucha;
  3. Naruszenie stolca (biegunki, zaparcia);
  4. senność;
  5. zawroty głowy;
  6. reakcje alergiczne (pokrzywka, świąd);
  7. Umiarkowane tachykardia.

W większości przypadków działania niepożądane są zmniejszenie dawki erespala.Polnogo po awarii przyjmowania leku wymagają wymawiane tylko reakcje alergiczne. W każdym razie, po obejrzeniu efektów ubocznych, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Erespal dzieci: Opinie

Erespal: Opinie

  • Valentine: Kiedy moje dziecko jest chore, lekarz przepisał syrop Erespal. Początkowo miałam wątpliwości, jego skuteczność, szczególnie w ramach pełnych kolorach. Poila dziecko zgodnie z instrukcją, bez skutków ubocznych. Kaszel goją się szybciej.
  • Jeanne: nie można uniknąć przeziębienia moje dziecko poszło do pediatry - napisał syrop Erespal. To było dość skuteczne środki. Z córki kaszel obsługiwane szybko. Brak efektów ubocznych zostały zidentyfikowane, jedyną rzeczą jest zbyt słodki smak.
  • Elena: Dziecko zachorował i infekcje wirusowe w szpitalu odprowadzane Erespal. Kupił, ja traktowane przez 3 dni, aby zidentyfikować najsilniejsze skutki uboczne. Dziecko stało się bardzo źle, nawet musiałem zadzwonić po karetkę. Okazało się - omdlenia. Rzuciłem ten syrop. Bardziej niż kiedykolwiek, że nie użyje.

Syrop Erespal: Opinie

  • Katarzyna: Mój syn niemal od urodzenia był obturacyjne zapalenie oskrzeli, astma chciałby umieścić. W efekcie mamy zapisany Erespal. Teraz wszystko jest w porządku. I ja to syrop potraktowano, to wszystko było dobre. W ogóle, Erespal - jest zbawienie dla całej rodziny.
  • Julia: silnie bolała, plwocina złe odpady. Poszedłem do lekarza, zdiagnozowano obturacyjne zapalenie oskrzeli. Pisał Erespal w syropie. Gdzieś trwa 3 dni, byłem na to było bardzo złe. Kiedy przestał przyjmować, osłabienie był kolejny tydzień. W ogólności, nie mnepreparat ukończona.
  • Marina: I Erespal nie pomogło, chociaż skutki uboczne nie było. Widziałem jego cotygodniowe instrukcje jak kaszel i kaszel. Al musiał być uratowany. Leków ziołowych i inhalacje.

Zobacz także:

Erespal - powszechne i skuteczny lek do leczenia chorób oskrzelowo-płucnych. Może ona być przyjmowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jedynym negatywnym - ewentualna reakcja alergiczna, ale lekarze mówią, że są one dość rzadkie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru