Irunine grzyba paznokci: Opinie

Irunine - to leki przeciwgrzybicze o szerokim spektrum działania. Lek ten hamuje wytwarzanie ergosterolu w błonie komórkowej grzybów. Irunine wielkich walk dermatomitsetami pleśnie i drożdże.

Irunine całkowicie przenika do około 1 tydzień po zakończeniu leczenia. Terapeutyczne stężenie w naskórku jest zachowana aż do 30 dni po odstawieniu.

Irunine: Wskazania do stosowania

  1. Zoster.
  2. kandydoza.
  3. Zakażenia grzybicze.
  4. Grzybicze zapalenie rogówki.
  5. Ciężkie uszkodzenie tkanek i palce (grzybica woszczynowa dermatomykozy i uformowane w związku form dostępność i dimorficzne grzybów).
  6. uszkodzenie tkanki głębokie.

Irunine grzyba paznokci: Opinie

Irunine: przeciwwskazania

  1. Idiosynkrazji.
  2. Laktacja.
  3. ciąża.
  4. marskość wątroby i niewydolność nerek.
  5. Dzieci i osoby starsze Stosowanie leku jest możliwe tylko pod nadzorem lekarza.
  6. niewydolność serca.

Efekty uboczne: Irunine

W ramach przygotowań dość długa lista skutków ubocznych, które mogą cię złapać przez zaskoczenie z różnych stron.



narządy trawienne są następujące reagują Irunine:

  • Biegunka.
  • Nudności.
  • Ból brzucha.
  • zaparcie.
  • Żółtaczka.
  • Zaparcia.
  • Anoreksja.
  • Zwiększona aktywność enzymów wątrobowych.
  • Wirusowe zapalenie wątroby typu.
  • zatrucie wątroby.

Centralny i obwodowy układ nerwowy:

  • Zmęczenie.
  • Podział.
  • Ból głowy.
  • Zawroty głowy.
  • Nerwowość.
  • mogą pojawiać się kobiety Niepowodzenie cyklu miesiączkowego.

Reakcje alergiczne:

  • Gorączka.
  • Swędzenie.
  • Obrzęk naczynioruchowy.
  • wysypka.
  • Łysina.
  • Złośliwy rumień.

Układ sercowo-naczyniowy:

  • niewydolność serca.
  • obrzęk płuc.

Gdy skutki uboczne, przerywać natychmiast Inurina i skonsultować się z lekarzem.

Irunine grzyba paznokci: Opinie

Irunine grzyba paznokci: Opinie

  • Elena: „Widziałem Irunine tabletek z grzyba paznokci. Ale początek silny ból w żołądku, więc musiałem ją leczyć. Żołądek traktowane przez około rok. Może mam jakieś nietolerancji leku, nie wiem ...”.
  • Natalia: „Na Irunine z grzyba paznokci wyciągnięte z programu Elena Malysheva w 2008 roku. Natychmiast kupił ją. Oczywiście Propilatri, a następnie na jeden kurs co sześć miesięcy dla profilaktyki. doskonałe wyniki! Od wielu lat noszę buty otwarte i grzyba paznokci nie przeszkadza!”.
  • Alex: „Miałem straszną klęskę paznokci, postanowiłam spróbować Irunine. Obecnie grzyba paznokci nie jest obecny i nie ma skutków ubocznych, zbyt. Bardzo zadowolony z narkotykami! "
  • Ludmiła: „Miałem grzyba paznokci i postanowiłem wypić Irunine, pomimo wielu skutków ubocznych. Pomiędzy kursami Irunine chroni wątrobę, a teraz mam piękne paznokcie bez grzyba. Jestem bardzo zadowolony! Dziękuję Irunine!”.
  • Andrew: „Grzyb na nogach - jeden z najgorszych chorób, z którymi miałem się zmierzyć. Efektywność Irunine podobała mi. Jednakże, wziąłem ją w następujący sposób: 1 tydzień codziennie dla przyjąć tabletki 2x2 po 3nedeli przerwę, a następnie powtórzyć odbioru Irunine i Break (28tabl.). Przebieg leczenia Byłem - 6 miesięcy na taki kurs. Pod koniec leczenia moje paznokcie stały się, jak nowa! Pragnę zauważyć, że do Irunine spróbował kilka maści, ale nie zostały one mi pomogły. Irunin- Numer 1 w leczeniu grzybicy paznokci!”.
  • Irina: „Ona była traktowana przez dermatologa z grzybem recepcji nogtey.Krome Irunine, co mam wyznaczony przeprowadzone wszystkie zalecenia lekarza (za pomocą specjalnego lakieru do paznokci, kąpiel ziołowa, maści, balsamy, obsługuje wszystkie buty), ale bez rezultatów”.
  • Yuri: „Grzyb” żył „na moich paznokciach przez około 5 lat. Po wizycie dermatolog przepisał mi Irunine z grzyba paznokci. Propylu 2 kursy i paznokcie całkowicie oczyszczone. Dziękuję Bogu, żadnych skutków ubocznych nie było. "
  • Valentine: „Mój mąż miał grzyba paznokci. PropisaliIrunin propylu około dwóch tygodni. Efekt jest oszałamiający, żadnych skutków ubocznych zostały zidentyfikowane. Szczęśliwy!”.
  • Igor: „Po zastosowaniu Irunine zaczęłam mieć problemy z wątrobą, chociaż instrukcje dla tego nic nie było. Uczucie, że wątroba stopniowo skamieniały, czego nie wiem ...”.
  • Masza: „Przez kilka lat byłem dręczony przez grzyba paznokci na nogah.Obratilas do Irunine. Wraz z Iruninomprinimala CHL-52. zaobserwowano żadnych skutków ubocznych. Wynik wstrząśnięty mnie tylko - nagietki oczyszczona. Nawet pieniądze wydane na leku nie żałował. Powodzenia dla wszystkich!”.

Zobacz także:

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych chorób nawet pozornie zdrowy człowiek jest grzyb paznokci. Prowadzi nie tylko dyskomfort, ale także z problemami psychologicznymi. Skuteczna Irunine przeciwgrzybicze swoją pozycję wśród wielu pacjentów, jednak przed podjęciem decyzji o jego przyjęciu, skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru