Calamine balsam Ospa wietrzna: w instrukcjach stosowania analogów, opinie

Ospa wietrzna - paskudna choroba zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ostatnią, być może, zwykle mają jeszcze gorzej, jeśli mieli dziecko nie miał czasu. I oprócz tradycyjnych objawów chorób zakaźnych jest poważnym problemem - swędząca wysypka i obrzęk. Firmy farmaceutyczne oferują produkty, które można niemal natychmiast złagodzić stan zdrowia, a wśród tych zasobów jest oznaczona lotion „Calamine”. Jak to naprawdę skuteczne?

Lotion "Calamine" ospa wietrzna: instrukcja a zwłaszcza leków

Lotion „Calamine” ospa wietrzna: Szkolenie i szczególnie lek

Narzędzie jest zorientowane na skórze podczas zapalenia sedacji różnego rodzaju - na oparzenia, trądzik i wypryski, zapalenie skóry i innych podrażnień skóry .. Producent twierdzi, że ulga przychodzi niemal natychmiast na skutek efektu chłodzenia, który ma działać jako łagodny środek znieczulający. Czy to prawda?

Kompozycja płynu kosmetycznego „podstawowe składniki galmanowych” są tlenek cynku (5%) i kalamin (15%), którą uzupełnia się wodę, glicerynę, ciekłego fenolu, bentonit, cytrynian sodu. W przeciwieństwie do większości podobnych narzędzi, zwłaszcza tych, które są zalecane do ospy wietrznej i różyczki „Calamine” pozbawione elementów hormonalnych, co sprawia, że ​​jest stosunkowo bezpieczne, nawet dla organizmu dziecka. Być może tu leży względem jego popularność. Jednak lekarze przepisują dla każdego pacjenta nie był w pośpiechu, chociaż tylko idiosynkrazji komponenty zauważyć wśród przeciwwskazań.

Oprócz podstawowej orientacji, balsam „Calamine” powinien zapalenie suche, odkażone uszkodzenie usunąć obrzęki, zmniejszają podrażnienia, w tym świąd nowo nabytych stawów i do wspomagania gojenia. Taka oferta pozwala polecić przygotowanie do egzema, łuszczyca, pokrzywka, opryszczki, wysypki żadnej Rodzaju, ukąszenia owadów, opryszczka, ospa wietrzna.

Zastosuj balsam „galmanowych” ospę wymagane po wstrząśnięciu fiolką aktywny: środki stosowane na wacikiem, i która jest rozprowadzane lokalnie w obszarach dotkniętych. Duże obszary mogą być leczone za pomocą wacika. W ciągu dnia, aż do 5-7 razy, można zaktualizować grubość warstwy to nie ma znaczenia: najważniejsze, że teren został całkowicie zablokowany. Po kilku minutach oznacza chwycił pozostały biały punkt, że nie plami ubrania i tak dalej. W kontakcie z ciałem przedmiotów i rzeczy. „Calamine” są łatwo wymywane z powierzchni skóry z ciepłą wodą. Przebieg leczenia - aż do całkowitego wyzdrowienia.

Mleczko Analog „Calamine” ospa wietrzna



Mleczko Analog „Calamine” ospa wietrznaMleczko Analog „Calamine” ospa wietrzna

Pełnoprawnym odpowiedniki w składzie na „Calamine” balsamem dla ich stosowania w trakcie ospy wietrznej nie jest, ale istnieją podobne produkty na podstawie skargi. Najczęstszym wśród nich lekarze nazywają „Tsindol”, jest dostępny w postaci zawiesiny, a także skierował Pan wyeliminować swędzenie. Jest to zazwyczaj miesza się z dzieckiem krem ​​dla łatwiejszej dystrybucji na obszarze zagrożonym, a sprawność oznacza dawna potwierdzone przez lekarzy, jak i konsumentów. Jest on zatwierdzony do stosowania u dorosłych i dzieci, w tym dzieci, a także w okresie ciąży i karmienia piersią. W kompozycji też składnik aktywny jest tlenek cynku.

Poniższy analogiem lotion „Calamine” ospa wietrzna nie wygląda jak zestaw komponentów na lek, ale nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jego skuteczności wobec świądu: a „Panthenol”, który jest powszechnie znany jako remedium na oparzenia. Jednak jego usług można zauważyć w odniesieniu do ospa wietrzna, ale to było jak lek, który zmniejsza swędzenie - wielkość i ilość stanów zapalnych, nie będzie miał żadnego wpływu. W jego skład, jest również całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i dla niemowląt.

Ostatni analog „Calamina”, należy ustawić również na elementach znacznie różniących się od nich, to rozwiązanie „Fukortsin”, którego aktywne składniki są aceton, kwas borowy i rezorcyny. Z definicji farmakologicznego jest antyseptyczny, ale także posiada zdolność do znacznego usunięcia wrażliwość na obszarze zapalnym. W przeciwieństwie do „Calamina”, „Fukortsin” zmniejsza stan zapalny i wysusza je. Ale kosztem bardziej złożonym składzie nie może być stosowany u dzieci i nie jest ważna do stosowania na dużych obszarach, ze względu na obecność w składzie fenolu, co powoduje zawroty głowy i osłabienie.

Zobacz także:

„Balsam Calamine” Ospa wietrzna: w opinii konsumenci i przedsiębiorstwa

Lotion „Calamine” Ospa wietrzna: w opinii konsumentów i profesjonalistów

Główną wadą lotion „Calamine”, które jest obchodzone przez większość konsumentów w ich opinii, jest wysoki koszt leku - 100 ml butelka znajduje się w odległości 700-800 rubli, a według różnych szacunków, nie wiadomo, czy jest on godny takie pieniądze .. Odpowiedź jednoznaczna - czy lek pomoże - nikt nie daje.

  • Irina: „Dla dorosłych, oznacza to, zdaje się, tylko pieniądze wyrzucone, albo z moją siostrą, kiedy po prostu nie miał szczęścia. W 28 lat po raz pierwszy wybrałem się gdzieś na ospę wietrzną (chory nie jako dziecko), nawet w pierwszym dniu traktowane tak, że bez łez nie będzie wyglądać, a nie dotykać ciała. Obrzydliwe uczucie, stan gorzej. Znajomy przyniósł balsamu „Calamine”, który leczył jej synka - jestem powołując się na lek cud, zgodziłem się spróbować: wszystko zostało uzgodnione w tym czasie. Zapach gwaszem cichym, być może, moja wrażliwość na winę, ale to obrzydliwe uczucie trądziku pokryte tynkiem, który w 5-7 minut. po aplikacji ponownie zacząć swędzenie, ponieważ agent wysycha - zapomnij. To stało się łatwiejsze nie lada rano lub następnego dnia, ale część trądzik po prostu rzucił się do krwi. Musiałem szukać nowego leku. Rok później, z wietrznej spadłem siostrę (23 lat), a efekt „Calamina” był taki sam - nie. Więcej wyrzucać pieniądze w błoto nie będzie.
  • Sofia: Lotion „Calamine” my zarejestrowany przez lekarza, kiedy mój syn (2,5 roku) przyszedł z ogrodu z ospa wietrzna. Czekali na rano, udał się do kliniki, a stamtąd do apteki. Natychmiast rozpoczęto procedurę: dla każdej plamek gęstą warstwę preparatu, po 5 min. można było się ubrać - mrożone balsam plenochkoj. Po 6 godzinach, procedurę powtórzono, a następnie konsolidacji wyników przed snem. Następnego dnia, używany również „Calamine” 3 razy dziennie, mniej syn skarżył się na świąd. Tydzień później, dziecko otrzymało certyfikat i wróciła do przedszkola, ospa wietrzna żadnych śladów wszystkich wyprysków poszły.
  • Ludmiła: Ospa wietrzna córka (4 g) został dotknięty raz, nie będzie dążyć do lekarza w środku nocy, wsiadła do Internetu. Czytam o „Calamine”, wysłał jej męża tej nocy apteka. Rozmazany wszystkie pryszcze natychmiast, podczas gdy córka już zaczyna narzekać, że ich kontrakty - balsam zaczęły wysychać. Myte, spowodowany cieńszą warstwę - te same odczucia. Uznałem, że powinien to być trudne do wprowadzenia go do łóżka dziewczynę. W nocy Odgarnęła wszystkie pryszcze, dotarła do opinii publicznej. Nadal używać balsamu, 5 razy dziennie rozmazany, swędzenie trwało. Następnego dnia wziął Zelenko na nim i „siedziała” pozostały 10 dni, podczas gdy krzywda. Ale kiedy mam herpes podskoczył, jego ramię złapany tylko „Calamine”: pomocy, zaskakująco.

Specjaliści, którzy zadawane pytania na temat skuteczności lotion „Calamine”, sytuacja z dwoistości opinii o nim skomentował następująco: „Lek ten nie ma bezpośredniego wpływu, i daje wynik w małych erupcji, z duża tak szybko, że nie może sobie poradzić. Nie należy również zapominać, że nie zastąpi znany naszych babć Zelenka, i jest stosowany w połączeniu z nim, jeśli to konieczne. "

Nie ma powodu, aby wierzyć, że słowa natychmiastowego łagodzenia balsam „Calamine” ospa wietrzna - wciąż bardzo dobry marketerom poruszać, ale nie prawdziwy obraz. Statystyki pokazują, że agent ma pewien stopień sprawności, ale można to przypisać jedynie w środku chorób i łagodny dla dzieci, i dla dorosłych jest prawie żadna wartość. Ale w odniesieniu do młodych pacjentów kosmetycznemu „Calamine” ma wyraźną zaletę, że nie powoduje alergii, więc można go używać nawet dla bardzo wrażliwej organizmu i przyjąć do stosowania bez zalecenia lekarza.

Zobacz także:

Czy jest sens, aby zdobyć balsam wietrznej „Calamine” czy można dostać tylko sprawdzoną starą zieloną farbę? Praktyka pokazuje, że nie zawsze warte swojej ceny, a także z ciężką chorobą nie może sobie poradzić jest. Ale gdy światło - doprowadzi do odzyskania szybciej, więc skuteczność leku nie powinny być dyskontowane. Ale bez większych nadziei.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru