Oczyszczająca stawów środków ludowej


stawy oczyszczające Folk

ziemniaczanej wody

ziemniaczanej wody - to jest wodę, która pozostaje poslevarki ziemniaki w skóry (w „jednolity”), pomaga oczyścić organizm, usuwa toksyny „wygładzenie” jelit, łagodzi śluzu jelit ściennych „szumowiny.”.

Pije się rano na czczo ziemniaczanej wody, dzień i vecherompered snem korzystnie wpływa na zapalenie stawów.

Ponadto, gdy czyści zapalenie stawów jest kartofelnyyotvar: Jeden kilogram surowych ziemniaków pocięte na małe kusochkamiotvarivat trzynastej dwadzieścia minut w trzech litrach wody.

Odcedzić, lekko ścisnąć. Pić rosołu, kogdazahochetsya.


Oczyszczanie wywar z korzeni słonecznika Bolotovu:

słonecznik

Herbata z korzenia studni słonecznikowego rozpuszcza różne soliv nasz organizm, oczyszczając w ten sposób nasze stawy otsoli. Na jesieni, konieczne jest przygotowanie grube części korzeni owłosionej verhushkiotrezat i wyrzucić. Korzenie należy dokładnie przemywa się i suszy przed kakprimenit, rozdrobnić na małe wielkości kusochkiprimerno z fasoli.

W celu przygotowania bulionu, kieliszek korzenie zalać wodą tremyalitrami, następnie gotuje się w ciągu 1 -2 min. Ten wywar do picia w ciągu 2 - 3 dni. Korzenie nie odrzucono i pomeschayutih w lodówce, a następnie ponownie, wlać trzy litry wody, a gotowany uzhepyat minut, otrzymany bulion pił protyazhenie2 - 3 dni. Następnie podjąć nową partię korzeni i powyższy protsedurupovtorit przez trzy dni, czas trwania tego leczenia może być idolshe miesięcy.



Sól w stosowaniu tego środka ludowej ochischeniyanachinaet wyświetlona po dwóch tygodniach leczenia, można zauważyć z moczu zaciera się tak szybko, jak mocz staje prozrachnoylechenie może skończyć. Według BV Bolotov, jeśli zbierać mocz i bronić go, można zobaczyć, ile solisoderzhalos w organizmie. U dorosłych, czasami zatrudniony około 2 - 3 kg.

Podczas czyszczenia korzeni słonecznika, trzeba soblyudatdietu wykluczyć ostre i słone potrawy, a także ocet. Twoje menu powinno bytpreimuschestvenno warzyw.


stawy oczyszczające mandarynki

mandarynki

No, to pre-wyczyszczenie jelita, może zanyatsyanaibolee głębokie czyszczenie, lub dokładniej, Oczyszczenie oznacza sustavovnarodnymi. To narzędzie jest ulubionym detstvavsemi Mandarin. I w tym celu cały mandarynki zupełnie jak miazgi i skórki. Również potężnych właściwościach leczniczych, mandarynka eschoi ma właściwości przeciwbakteryjne. Dzień powinien jeść około siedmiu mandarin.Ih mogą być spożywane przed posiłkiem i między posiłkami. Przed kakpochistit mandarynki, przemyć je dokładnie. Następnie obrać mandarynki nadovysushit. Suche skórki najlepiej w ciemnym i ciepłym miejscu. Po kozhuravysohnet, konieczne jest, aby szlifować. Najlepiej to zrobić ręcznie lub sispolzovaniem zaprawy. Nie jest konieczne, aby użyć innego szlifierskiej mehanicheskiepribory. Z tak pozyskanego kozhuryzavarivayut herbaty leczniczego. Ten zdrowy napój wytwarza się w sposób następujący: odnachaynaya łyżka posiekanej skórki mandarynki i łyżeczka listevsmorodiny mieszankę. Uzyskaną mieszaninę wlać kubka wrzącej wody, nalegają na 30 min. Po tym świeżo parzonej herbaty filtr, a na 30 minut przed jedzeniem vypit.Upotreblyayut tej herbaty 3 razy dziennie, za każdym napoju gotować świeżej herbaty.

Proces oczyszczania stawów trwa 1 ilitroh miesięcy. Człowiek sam zaczyna odczuwać, że czuje się lepiej. Jednak pripoyavlenii pierwsze oznaki poprawy nie jest konieczne, aby zatrzymać czystki. Naprotyazhenii 2-3 tygodni w celu poprawy, nadal pić herbatę leczniczą, isoblyudat diety. Stosując się do wszystkich tych zaleceń, nie zapomnij kapusta, kapusta jest najlepszym przyjacielem stawów. Istnieje kapusty powinny być w żadnej postaci, i świeże i marynowane i varonuyu.Kapusta dobry wpływ na trawienie, a tym samym usuwa szkodliwe substancje izorganizma. Liście kapusty stosuje się również do chorych stawów. Kapustnyelistya zmniejszyć ból, łagodzi obrzęk na stawy.

- Znalazłeś błąd w tekście? Wybierz ją i kilka innych słów, naciśnij Ctrl + Enter
- Nie lubisz tego artykułu, czyli jakość przekazywanych informacji? - napisz do nas!

Kasztany są traktowane nie tylko stawy

kasztany

Mieszkam w domu z podwórka. Na uchastkerastut, kwiaty drzew, wśród których znajdują się kasztan. Na wiosnę cała kasztan pokrytkrasivymi duże kwiatostany piramidalne. Aby zbierać kasztany, mneneobhodima pomóc, a to mi bardzo pomaga, mój zięć Valera. Raz w 2001 roku został poproszony przez naszego lokalnego terapeuty, i poprosił mnie neskolkoplodov kasztan, dla swojego dobrego przyjaciela. Jak się okazało, to Kobieta znaetretsept kasztan likier. Nazwałem tę kobietę, zgodziliśmy ovstrechi, gdzie dała mi ten wspaniały przepis. Aby przygotować etoynastoyki potrzeba 300 gramów owocu kasztanowca. Kasztany należy ochistitot brązową skórkę, kotlet. W pół - litrowej butelki ciemnych steklazasypat posiekane kasztany, wlać wódki do szyjki po chegoplotno zamknąć pokrywę. Odstawić na dwa tygodnie w ciemnym, toplommeste, potrząsając codziennie. Nalewka jest utrzymywana wystarczająco długo, doneskolkih roku.

Ja bardzo często dręczony bóle stawów, bóle iplechi i ręce, tak, że sen był niemożliwy. Codziennie yanachala wcierać nalewkę z kasztanowca na odparzenia, bóle nachalapostepenno znikają. Byłem traktowany przez rok. W yaizbavilas Dodanie przez świąd i bolesne odciski. Robię co noc przed snompostoyu pochylony przed kasztan, następnie bardzo spokojny sen to wszystko noch.Pomimo kasztan nalewki wziąłem i wewnątrz. Ale dla takich tseleynastoyka przygotowuje trochę inaczej. Przepis jest w następujący sposób: 50 g owoców lub konia tsvetkovkashtana wlać 0,6l wódki. Pisanie na dwa tygodnie do zaparzenia w ciepłym miejscu, potrząsając codziennie. Protsediti następnie przechowywać w ciemnym miejscu. Zużywają 30 - 40 kropli 3-4 razy dziennie naprotyazhenii 3 - 4 tygodni.


Ci, którzy są zaniepokojeni stawów

glistnik

Bóle stawów pomaga mi pozbyć glistnika. Vesnoyvo roślin kwiatowych, zrobiłem wszystko wyciągnąć całkowicie oczyszczony z izholtyh suchych liści i ziemi, skręcie w maszynce do mięsa. Po tym, ispolzuyasittsevuyu ściereczka lub ręcznik wafel, wycisnąć sok, sok rozcieńczony 1: 1 krepkimsamogonom można natrzeć bolące stawy uzyskać tarcie. Prekrasnopomogaet.

Kiedyś bardzo zaniepokojeni ból w tazobedrennomsustave to wyniszczające ból nie pozwalał mi spać. Raz zacząłem vtiratsok glistnik, ból zniknął. wcierać również w kolanach i ramionach sustavy.Koleni zatrzymał rani. Ze stawu barkowego prishlospotruditsya. Ale nie poddawaj się i przez długi czas jeszcze - nadal vtiralsok glistnik bimbru wreszcie osiągnąć pożądany rezultat. Dziś uzhemogu poruszając ręką.


Wywar z nogami krów

Jest to kolejny doskonały środek ludowej na ochischeniyasustavov. Ten sposób dowiedziałem się, kiedy mieszkałam w Azerbejdżanie. To blyudonatsionalnoe i zjadłem go tam dość często nazywany jest hash. Przygotowanie go z obsmalennyh rozjaśniająca włosy, wełna, kopyta i nogi sadza krów.

Wszystko to jest gotowana dokleykogo lepkiego, galaretowatą stanie jeść gorąco. gotowanie, dodaj zrywany z wewnętrznej warstwy mięsa żołądka. Choć echasto jedli to danie, nie przeszkadzał nam żadnych nisustavy kolana. Ale żeby przygotować takie danie może nie wszyscy, więc prihoditsyaispolzovat inne zabiegi.


Oznacza stawy dlyarastiraniya

jaja kurzego (nie wylęgarnia) dobra mycia polozhitv wody majonez słoik tak, że nie jest uszkodzony, całkowicie napełnić z 5 - 9% -nymstolovym octu. pokrywa słoik, zostawić w ciemnym i chłodnym miejscu do dvenedeli. Po dwóch tygodniach, widać, że powłoka jest rozpuszczony, ale opuścił jajo w filmie. Pierce Film cała zawartość tschatelnovzboltat, pozostawić na kolejne dwa dni. Pocieranie gotowy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru