Tłuczone ziemniaki na wymiona pachę matki, a nie tylko

Moje dzieciństwo było suka wymię pacha (to takie duże czerwone guzki). Mama gotowane ziemniaki puree, ugniatać i rozdrobnić drewnianą gorąco stosowane do stłuczki. Tak szybko, jak sos ostygnie, jest zastąpiony nowym opasania. Ile razy mama powtórzyć tę procedurę, nie pamiętam, ale to minęło szybko.

Jeśli potrzebna jest recepta na podłożu homeopatii z wymiona suki. Napisz do komenyty. Bardzo kilka razy cierpiał. A wszystkie czasy wyleczyć przez 2-3 dni. Chociaż przyczyna ostateczna i nie znaleźć. Aw przypadku leczenia wymion matki, najważniejsze, aby zrozumieć, skąd pochodzi. W moim przypadku, wydaje mi się, infekcja dostał pod pachą, gdy jest on golenia :)

Dale przyniesie szereg klasycznych receptur i opowieści związane z leczeniem sredsavmi wymię ludowej matki:



1. suka wymię (Hydradenitis) traktuje się w ten sposób. Ruszt 50 g mydła dodaje się 50 g mielonego cebuli i wszystkie wlać 150 g gorącego smalcu. Dokładnie wymieszać. Gotową maści nałożyć na wewnętrznej ropnia. Uzdrowienie przychodzi bardzo szybko.

2. Powiem ci jak ja traktuje syna "z wymion matki„(Hidradenitis SUP-). Występował na raz pod ramieniem 7 wrze. W szpitalu, były cięte, ale wrócili. Byłem w szoku. I wtedy kobieta rodzaj Zaleca się zagnieść mąkę z kwaśną śmietaną, przyszedł do sztywnego ciasta, aby mu surowy bułeczki i nałożyć je na rany, tak że tylko wierzchołek wgląd. Oznacza to, że każdy miał wrzenia nakładać szereg testów i powiązać je z bandażem. Wykonaj procedurę w nocy. Tak więc, z bandażem i iść do łóżka. Jeśli ciasto będzie poruszać podczas snu, nic wielkiego, nadal może pomóc.

Rankiem jej syna na rękę tylko niebieskie plamy nie znikają, który wkrótce uzyskał normalny kolor skóry

3. Kto ropnie pod pachami, trzeba wziąć mąka żytnia, jeśli nie, to przyjdzie na dół i białej, wymieszać ze śmietaną, zrobić ciasto nie jest bardzo napięty i podłączyć mysz w nocy. Ręcznie primotat arkusz do ciała. Rano wszystko usuwane i odrzucane. wystarczającej jeden lub dwa razy - nawet ponad pręta.

4. Kiedy moje pachy zaczynają tworzyć wymię suka (hidradenitis), natychmiast odcięty od domu upieczony kawałek chleba, moczyć go w gorącym mleku, położyć na edukację i prawie 2 godziny, aż pryszcz nie zbielały, a ból nie zniknął, stała przy piecu, na które gotowano mleko, moczenie w parach. Za drugim razem ropień z 12 barów pojawił się na plecach. Ostatni tydzień leżałem na brzuchu, a moja matka stosowane do wrzenia z parzonej płótna gorącym węzeł. Fakt, że przeciwbólowe lnu i przyspiesza starzenie wrzenia. Po schłodzeniu kompres, gorący mama dabbed ponownie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru