Przeciwodleżynowe

Moja matka 88 lat. Jest to czwarty rok po złamała biodro, ona wychodzi z łóżka. Wynik był kłamliwy odleżyny państwowe. Byli już w czwartym dniu, ale w moim doświadczenia, nie przywiązuje żadnej wagi do tego i wprowadził je do powstawania głębokich ran. Mimo to, udało mi się pozbyć swojej matki. Po pierwsze, każdy nawinięty wymywane z nadtlenkiem wodoru, a następnie wypełnić je farbą zielone, a następnie spadła uśpienia w jej „Streptocide”. Odleżyny uzdrowiony. A więc nie pojawiają się ponownie, jestem pod strony, na której leży matka wkłada gazety złożyć na pół lub cztery razy, po wyrównać go. Teraz ciało mojej matki chistoe.I Kolejna wskazówka. Jak wiadomo, u pacjentów obłożnie jest bardzo trudne do kąpieli, i ochłodzić DIP. Dlatego, aby utrzymać ciało matki czysty, używam „zacieru”. Po jej uczucie jak po kąpieli, a ona nie pozwoli się zimno. Tak, wymieszać 100 g kamfory i alkoholu medycznego, dodać taką samą ilość dowolnym szamponem, dobrze wymieszać i przetrzeć „rozmówcy” pacjenta. Mam trzy lata głowę i nogi mamą wody, a wszystko inne - „rozmówcy”.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru