Nikt nie zdaje sobie sprawy z moich dolegliwości: parafina pomaga uporać się z nim

Dzień dobry „babka”, chce udostępnić doświadczenia w leczeniu raka szyjki macicy matki.Pri choroba potrzeba do papieru „pręt” o długości 15 i średnicy 1 cm, nawinięte z jednej strony wzdłuż długości bawełny 5 cm, o grubości 2 cm, bezpieczne, dunk tampon w nafcie (dostępnego w sklepach sprzętu), smarować skórę wokół sromu smaru i włożyć pręt do pochwy tak głęboko, jak to możliwe. Przytrzymaj przez 1 minutę (nie więcej!). A do tego 3 razy w ciągu 3 dni. Ponadto w dolnej części brzucha powinien być stosowany na parze ciepłe liście kapusty, posmarowane miodem i wymieszać wódka z oleju słonecznikowego, podjęte w równych częściach (wstrząsnąć!). Mam 20 lat wspieram się w ten sposób, i nikt nawet się domyślać, że I szyjnego matki.Voobsche wierzą, że im mniej ludzie wiedzą o swoim ranami, tym lepiej. Wszyscy, z wyjątkiem tych, którzy proszą o pomoc, zawsze należy mówić: „Jestem zdrowy”. Jestem 77 lat. Mam godnej kilka różnych chorób, ale leczony tylko tradycyjne metody i uważam się za całkiem zdrowe.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru