Rak skóry ostatecznie wygrał! Oto jak traktować czerniaka

Witam, „Babcia” Chcę podzielić się z czytelnikami gazety do ich doświadczenia w leczeniu czerniaka (rak skóry) .Ja miałem choroby przez ponad 25 lat. Był traktowany receptur urzędnika i medycynie ludowej ale rana wszystko rosła i osiągnęła 40 mm na głębokości 2-3 mm. Niektóre recepty nawet irytowało ją. Ale, dzięki Bogu, w tej chwili wszystko jest w tyle. A teraz bardziej szczegółowo o tym, co zrobiłem dla vyzdorovleniya.Vo pierwsze, stosuje się 3-5 razy dziennie na rany ser z mleka krowiego, aż do momentu zdaje się i odwrócił różowy. Po drugie, naoliwione 3-8 razy dziennie czerniaka ziołową cykuty. To jest bardzo trująca roślina. I nawijany na patyku bawełny, zanurza go w nalewki i smaruje jej ranę. I wykonać tę procedurę codziennie przez trzy miesiące. Ranę dokręcone z przodu. Kup cykuty z zielarzy na rynku. Kruszywo trawy i jego 560 wódka wlewa się do 1: 4 (jedna część eliksirów cztery części wódki). Nalegając 15-20 dni, zamknięcie słoika. I w ten sposób odzyskać i co zhelayu.Schastya wy wszyscy dobrzy ludzie!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru