Przez sześć lat ty & laquo; Granny & raquo; ze mną - z biegiem lat stała się matka



Witam, „Babcia” Dowiedz się o Tobe wypadek, a teraz 6 lat nie są oddzielone. Po raz pierwszy ujrzała gazety gdy leżała w szpitalu - ktoś zostawił go na parapecie. Jestem zainteresowany nazwy gazety, i postanowiłem się z nim spotkać. Kiedy czytać, właśnie tam, prosto ze szpitala, zadzwoniła do męża do domu i poprosił go, aby zapisać się na all-ukraińskiego „Granny”. W ten sposób staliśmy się przyjaciółmi. Wszyscy moi krewni zbyt szczęśliwy, aby przeczytać gazetę i korzystać z niego recepty. Ja was posyłam „Granny” i ciotkę, która mieszka w regionie Krasnodar Rosji, a także zalecany do podpisania jej wuja, który mieszka w Mołdawii. Zawsze szczęśliwy, gdy ktoś z rodziny lub przyjaciół utwardzonej na receptę z gazety, i bardzo dumny, że wprowadzono je do „Babcia” .Sama początek uciekania się do metod krajowych, publikowanych w gazecie, na jesieni 2002 roku. Potem pracował na czerniaka (rak skóry) na lewym ramieniu. Nie opisują stan, który miałem, kiedy usłyszałam diagnozę. Wydawało się, że ziemia została poślizgiem spod jego stóp, a dla mnie było już po wszystkim. Bezsenne noce, bolesne myśli: „Dlaczego mnie to spotkało” - nie zostawiaj mnie. Ale wyciągnął się razem, przestał płakać, nerwowy i postanowił uporać się z podstępnym nedugom.Kogda zwolniony ze szpitala i wrócił do domu, miałem już wiele różnych receptur z rakiem, poprzednio odprowadzane z „babcią” .Snachala, ściśle przestrzegając zasad i odbiór dawkowanie, zacząłem pić sok z glistnika. Wziąłem go do 1 łyżka 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. I tak codziennie, z wyjątkiem niedzieli, przez miesiąc. Staram się nie jeść słodyczy i produktów mlecznych. Ale kiedy po raz kolejny przyszedł do badania, lekarz powiedział: - Niestety, nadal boli ... te słowa, ona nie przyniósł mi zdanie. Do łez, zamiatanie całej moich oczach, nie mogłem widzieć drogę. Nie pamiętam, jak się dostać do domu, mimo że żyją tylko dwieście metrów od łez Rak dispansera.No smutku nie pomoże, a ja jestem w poszukiwaniu remedium postanowił ponownie, aby przewinąć cały złożenia „Babcia”. Ten czas wybrano traktowanie ziemniaków kwiatów. Brew 1 łyżka suszonych kwiatów 200 ml wrzącej wody w ciągu 20 minut i przez pół szklanki wlewu 3 razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem. A zaledwie trzy tygodnie. Napar ma bardzo nieprzyjemny smak, po otrzymaniu czuł gorycz w gardle, ale widziałem siebie i obezwładniającego to znaczy. Po wypiciu gardła vodoy.Odnovremenno wziąć sok z buraka ćwikłowego. I widział 150 ml 3 razy dziennie, jedną godzinę po posiłku. Chcę ostrzec, że świeży sok z buraków nie może pić. Przed zastosowaniem leku należy stanąć 1.5 chasa.Okonchiv przebieg leczenia ziemniaki i buraki, uczynił dwutygodniową przerwę, a potem zaczął się alkohol nalewki grzyb. Aby przygotować należy zerwać z nasadki 4 amanitas średnia wartość (nie przemyto i cięte!) Kruszonka ręce w 500-700 ml Pojemność słoika, wlać 150 g alkoholu i 960 stanowiska do dwóch tygodni, w ciemnym miejscu. Następnie przefiltrować przez 2-3 warstw gazy. I miała nalewki od 1 do 25 kropli dziennie dodając po kropli, a następnie w odwrotnej kolejności. Widziałem tylko rano na czczo, rozprzestrzenia się w 30 ml mleka. Pół godziny później zavtrakala.Zakonchiv otrzymaniu Nalewki grzyb, ponownie wykonane przerwy przez 2 tygodnie, po którym na początku każdego dnia do jednego miesiąca 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem do gryzienia 7 groch goździków i 0,5 łyżeczki suche postrzępione liście piołunu, wyciska wszystko oddech vody.Posle dziesiątej przerwie zaczynają się codziennie rano na czczo wziąć 1 łyżeczka Wódka Nalewki przegródki orzechami. Nie zapivala.Tak tu i żyję, na przemian odbiór środków terapeutycznych. W lecie nie biorę nic, ale po prostu staram się jeść więcej świeżych warzyw i owoców w tym czasie. Ograniczę się tylko do korzystania z winogron i melonów słodki sortov.Esche Wang powiedział, że zioła leczyć obszar, w którym żyjesz. Całkowicie zgadzam się z tym. Każdego roku, jak tylko zaczynają kwitnąć trawa, kwiaty, drzewa, krzewy, rośliny warzywne, zacznę, jak kwitnienia, zrywać kwiaty i wyrzucić je w słoiku trzy-litrowy, do którego wlewa się 2 litry bimbru. Na przykład, mniszek kwitło, a następnie rzucać w butelce gdzieś pół szklanki jej kwiatów. Tak samo, kiedy orzechy drzewa, liliowy, kasztan, wiśnia, jabłko, ogórek, pomidory, cukinia, etc. Kwiat balsam podawać całe lato w ciemnym miejscu, i to jest w zimie - jak wybawienie. Używam go jako potrzebne do płukania, tarcie, płyny i kompresuje.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru