Od ponad 30 lat astmy pesters: że jego tame, że to, co dzieje

Witam, „Babcia” powiem ci o tym, jak okiełznać astmu.Stradala oskrzelowa choroby z 25 lat (teraz jestem 60). Długo leczonych lekami, ale ulga trwała krótko i dodał również astma ma całą masę chorób. Czarter cierpieć, postanowiłem poważnie zająć się choroby. Po przestudiowaniu starannie receptur tradycyjnej medycyny zalecany w leczeniu astmy oskrzelowej, wybrałem to, co mi odpowiadało, i zacząć stosować je jeden po drugim.Snachala I zmieszany z 200 g miodu, soku z aloesu, olej roślinny, wódka i wziął mieszankę 1 łyżka. l. 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. Po zakończeniu jej odbiór, wypełnionego 700 ml białego wina 20 g pokruszonego elecampane naturalnego korzenia i pozostawia na jeden dzień. Okresowo wstrząśnięty. Gotową nalewkę, weź 1 łyżka 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Potem kupiłem w opakowaniu aptecznym trawy jemioły, rozpoczął przygotowania z niego, zgodnie z instrukcją, wlew i wypić. Gdy jemioły zakończony, miesza się z 700 ml „Kagor” wino, miód, 300 g, 250 ml soku z aloesu i trwało mieszaniny przed jej zamknięcie 1 łyżka 30 minut przed posiłkami. Po zastosowaniu tych narzędzi mam ataki astmy zatrzymany. Na jesieni 2008 roku, zaczął się wywar z literami. Wieczorem wlano do puli szkliwa 0,5 litrze wody 2 łyżek posiekane zioła, doprowadzono do wrzenia i gotowano przez 5-7 minut w niskiej temperaturze, a następnie zbierane z szalki z ciepła, ciepło jest schowany i pozostawiono na noc. Piła filtr rano i 150 ml bulionu 3 razy dziennie po 30 minut przed jedzeniem do mesyatsa.Teper astmę nie excruciates. Jeśli ktoś będzie przydatna w moim doświadczeniu, będę bardzo rada.A teraz chcę zapytać czytelników gazety wysłać mnie do leczenia dystonii naczyniowych trawy wrzosu. Wszystkie koszty zapłacone.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru