GAZETA wiele lat dostarczone, zwijające, ale doświadczenie ITS pierwsza oferta



Witam, drodzy "Babcia"! I '84. Od wielu lat używam ludowej leczenie chorób receptę, ale dziś postanowiłem podzielić się ze wszystkimi swoją opytom.Kak coś przyszedł na mnie opryszczka. I cieszył się wszelkiego rodzaju przepisów, które mi poradzono, aby umieścić pozbawić różne płyny i kompresuje, ale nic nie pomogło. A potem ktoś zasugerował, aby spróbować użyć jako środek terapeutyczny własnych odchodach. Tylko raz uczynił go kompres na półpasiec, a on zniknął. Więcej z tego nie stradala.Na nogi były tak bolesne pęcherze, że zarówno latem jak i zimą, aby utrzymać stopy czują się swobodnie, poszedłem w kaloszach. Długo dręczyły, a następnie zdecydował się na mocny, gruby jak roztworu tuszu manganu i traktować je kukurydzę. Rozmazany edukacja rozwiązanie to 5-10 razy dziennie. z tego powodu, że skóra na pęcherze wysychają źle, i stosuje się do niego liść aloesu. Jej sok jest podlewane kukurydzę i są łatwo zeskrobać. wystarczająco długo tak traktowane, ale pomimo jego własna - nie stalo.Odnazhdy spuchnięte odciski kolana. Filmowane nowotworowe świeżych liści łopianu. Całe lato stosując je jako kompres na kolana, zmieniając liście jako suche. I pozbyłem guza. Zaprawdę, łopian - wielki uzdrowiciel. Kompresuje jego syn pozostawia leczyć ból w dole pleców, który nie mógł nawet zginać, a ja jestem wyleczony z ostrogi piętowej. Stosując łopianu pozostawia do obszaru dotkniętego jest konieczne tylko, że strona, która jest zwrócona zemle.Kogda pieszo przyszedł różycy, córka zaprosiła mnie do używania maści „Polizol”. Rzeczywiście, to stoi po zabiegu czułem się znacznie lepiej. Ale większość z nóg, a mały tube - maść na szybko, a teraz jestem w stanie ją znaleźć. Zamówiłem w aptekach, ale bezskutecznie. Proszę zasugerować mi, gdzie mogę kupić ten olejek. Będę bardzo wdzięczny za to. Ta maść jest stosowany w zapalenie zatok, hemoroidy, choroby kobiece, oparzenia i leczenia nie są możliwe zud.Zhelayu dobre zdrowie i czekamy na pozytywną odpowiedź na moją prośbę.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru