MAM DOŚWIADCZENIE, wiem coś - cokolwiek, przyjaciół, nie ukrywają

Witam, „Babcia!”

Postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem i wiedzą.



Gdy miałem zboże, jestem surowe jajko z domu kurczaka wykonany mały otwór, przelewa się przez nią do filiżanki i zawartości jajka szybko, ale ostrożnie, tak aby nie spalić swoje ręce, wlewa się do skorupy octu istoty. Wylał ją do szklanki i żółtka jaja kurzego, dodaje się do pokruszonym muszli, wymieszać wszystko do sprawnego stanu i pozostawić do zaparzenia na osiem dni. Następnie starannie wymieszać wszystko, parzona nogę z kukurydzy, zdjęła warstwę rogową i ostrożnie, tak aby nie trafić na zdrową skórę, stosuje się maści kukurydzianej. I uszczelniania tynków i pozostawić na noc. Rankiem kukurydzy łatwego strzału. Tę samą maść pomogła mi uporać się z odciskami. Uderzyło ją w gazę, włożyć do natłuszczonej bok odciski, nagrany bandaż i lewo aż do rana. To zmył wszystkie rano ciepłą wodą i powtórzyć procedurę w godzinach wieczornych. I tak przez kilka dni. W rezultacie, odciski zniknął.

Dwa cierpiał zakaźny i pół roku zapalenie skóry - swędzące łzawienie bolesne pryszcze na ciele. Realizacja wszystkich zaleceń lekarza nie przyniosła poprawy. I wtedy postanowił rozgrzać bolesnych miejsc. Zajęło fioletowy lampy w odbłyśniku, a początek 5 minut za każdym razem, zwiększając czas trwania tej procedury aż osiągnęła 2 godziny i ogrzewać skórę. I pozbyłem się choroby.

Wiele osób się martwić o wrastanie paznokci w organizmie na palcach. Swego czasu cierpiała na nią. Lekarze powiedzieli, że konieczne jest, aby wyciąć paznokcie, ale gwarantuje, że po zabiegu będą one przestają rosnąć, nie są dozwolone. I pieniądze na leki zostali poinformowani, aby kupić, ja nie. Postanowiłem pożyczyć wymaganą kwotę ze swojego syna. Poszedłem do niego i powiedział mu o jego kłopotach. Słuchał uważnie, a potem powiedział: „Możemy to zrobić bez operacji”. Natychmiast ogrzewa wodę, dodając trochę sody i sprawił, że stopy wzrosną w tym roztworze. Kiedy parze syn stał się nacisk w uchu pod paznokciem na duży palec igłą cygańskiej, uważając, aby nie zranić mnie, a następnie podnieść igłę z paznokci skierowanym w górę. Następnie natolkal bawełny pod paznokciem, tak że nie jest zaglądanie i zasugerował, następnego dnia znowu znowu parą nóg, oczyścić ranę i natolkat wełny. Zrobiłem tak przez kilka dni, a następnie wyciąć paznokcie i ciąć mu pilnik do paznokci. On przestał rosnąć.

Tutaj takie moje doświadczenie. Użyj go i wyzdrowieć!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru