JEŚLI boczkiem MIX czosnek, odciski nesdobrovat

Witam, „Babcia!”

Chcę pomóc tym, którzy cierpią na odciski i odleżyn.

Mój przyjaciel od dłuższego czasu cierpiał na bardzo bolesne odciski. I jeden lekarz weterynarii poradził mu, aby wymieszać wieczór równej objętości stary smalec, wstępnego oczyszczenia go z soli i zgnieciony czosnek, stosuje się mieszaninę równomiernie na składaną bandażem i dołączyć nóżki, że zanim to 20 minut unoszących się w gorącej wodzie, a następnie osuszyć. Przykryć smalec z polietylenu czosnek okład stóp wełniany szalik folią i pozostawić na noc. W porannej zmiany na świeże, a wieczorem znów powtórzyć procedurę. Foot-mycie za każdym razem z pumeksu. Po tygodniu odciski procedur w znajomy zniknął.

Pacjenci często cierpią na łóżko odleżyn. Tego uniknąć kłopotów może być, jeśli umieścić pacjenta pod łóżko z miską wody. Woda zmieniane codziennie. Zapobiega to tworzeniu się odleżyn i materac nadziewane sianem z trawy. Zrób to i niech poważnie chory pacjent jest na nią stale.

Oto takie proste, ale bardzo skuteczne metody. Jestem przekonany, że będą one pomóc wszystkim, którzy ich potrzebują.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru