KIEDY odleżyny teściowie wynika, że ​​to właśnie podejmuje działania mąż

Witam, „Babcia!”

Pozwól mi zaoferować swoją wiedzę na dobrych ludzi.



Na łamach „Babcia” PIG-sy-Valos wielu metod, aby wyeliminować odleżyn, i chcę powiedzieć, jakie działania naprawcze wzięliśmy mój mąż i ja, gdy pod opieką matki leżącej. 4 lata teściowa była przykuta do łóżka, a przez cały ten czas, aby zapobiec powstawaniu odleżyn, codziennie otarłem go wodą z solą, a także 6-7 razy dziennie zmieniane pościel i bieliznę, i 1 raz dziennie - mat. Szkło soli kuchennej, że rozpuszcza się w zbiorniku w 3 litrach wody, a następnie zanurzone w tym rozwiązaniu, kawałek gazy wielkości 1,5 m, i dociskając ją lekko przetrzeć gazy mokro wynika z jednej strony.

Następnie gazy przepłukano tym samym roztworem soli, ale to przezwyciężyć prawie do sucha i ponownie wytarto gazą ciała prawa prawie do sucha. Mokry arkusz ześlizguje się pod jej plecy, zamiast wsunął suchej, flip pacjenta na nią i zaczął w ten sam sposób można obsługiwać inną część ciała. Wykonywania takich procedur codziennie przed pójściem do pracy i wieczorem przed snem. W ciągu dnia łóżko ubrania i teściowej mojego męża, który był w stanie wrócić do domu, a w tym czasie zadbać o to, wracając do domu ze szkoły, moje dwie córki. Nie tylko zmienił ubranie babcia, ale również karmić ją łyżką. To była bardzo ciężka praca, ale moja teściowa nigdy nie cierpiał na odleżyny, a jej ciało zawsze miał zdrowy kolor różowy.

Pewnego dnia zachorował na 2 tygodnie i udał się do szpitala. Po uwolnieniu wrócił do domu, zauważyłem na ciele teściowa małych kieszeniach odleżyn. Natychmiast zaczął przemyto solanką. Bolało, ale poprosiłem o cierpliwość. Po 4 dniach leczenia, ciało starszej kobiety stał się różowy ponownie. Więc ja i moja rodzina opiekowała się matką w prawo aż do śmierci, i umarła na 90 lat, bez doświadcza wyrzutów odleżyn. Saline przygotowałem codziennie świeży, choć może on być używany przez kilka dni. Wiele rodzin ma pacjentów łóżko, radzę je do poprawy zdrowia swoich bliskich, aby zastosować tę prostą metodę.

Pragnę również podzielić się doświadczeniami z leczenia chorób wątroby. W pewnym momencie naprawdę cierpiał na napady bólu w organizmie. Pewnego dnia kobieta kazała mi być traktowane z cierni. Na jesieni, tak szybko, jak to dojrzewające owoce, trzeba je przygotować, a potem jeść codziennie na czczo rano 10-15 jagód. Jestem częścią z nich zamarzło w zamrażarce i umieszcza w części zamrażarki pierwszego i zjadłem je, a następnie te, które były w zamrażarce. Przed użyciem należy umyć jagody i wody do rozmrażania. Wkrótce wątroba jest już nie przeszkadza mi, ale zachować tarnina jagody do jedzenia. Ponadto, zachowując je jako zwykły sok, a następnie wypić. I jeszcze wyschnąć jagody i wiosna zgasić je z wrzącej wody i jedzenia. To oznacza, jestem zapisany na 20 lat. Wszyscy moi znajomi, którzy mu doradzał, jest również bardzo wdzięczny za to.

Używaj dobrych ludzi, moje doświadczenie i nie chorują.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru